Kariera Pawłowicz zawisła na włosku. Chcą ją usunąć

Kariera Pawłowicz zawisła na włosku. Chcą ją usunąć Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Posłanka Krystyna Pawłowicz jest zdecydowanie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Polityk często zachowuje się co najmniej niepoprawnie. Najwidoczniej miarka się przebrała - jej kariera wisi na włosku.

Krystyna Pawłowicz nie raz robiła w Sejmie coś, co było uznawane za skandaliczne zachowanie. Posłanka często również zupełnie nie hamuje się w swoich wypowiedziach, które niejednokrotnie są bardziej niż kontrowersyjne. - Sejm nie może służyć Krystynie Pawłowicz do realizacji własnych frustracji życiowych i dewiacji osobowościowych - uważa twórca apelu do Jarosława Kaczyńskiego o usunięcie posłanki z Sejmu. Petycja w sprawie usunięcia z parlamentu Krystyny Pawłowicz pojawiła się na jednym z portali. Autor apelu zwraca uwagę na to, że posłanka wciąż zachowuje się skandalicznie, nie bacząc na konsekwencje.

Krystyna Pawłowicz nie będzie już posłem?

Dość! Po prostu dość! Polski Sejm to nie chlew do prezentowania chamstwa przez Krystynę Pawłowicz. Język i zachowanie tej kobiety jest poniżej standardów zwykłych relacji międzyludzkich w społeczeństwie - tak uzasadnił swoje zdanie autor apelu. - Wykrzykiwanie do posłów, wyzwiska, fizyczne naruszanie nietykalności osobistej posłów innych frakcji politycznych, mówienie o polskim pośle , wykluczają Krystynę Pawłowicz z życia publicznego. (...) Sejm nie może być wylęgarnią zachowań nagannych. Sejm nie może propagować zachowań karalnych. Sejm nie może służyć Krystynie Pawłowicz do realizacji własnych frustracji życiowych i dewiacji osobowościowych. Prosimy i żądamy od Jarosława Kaczyńskiego, by nakłonił Krystynę Pawłowicz do złożenia mandatu poselskiego - podkreśla autor. Przez ledwie kilka dni pod petycją podpisało się blisko 10 tys. osób. Niestety dla nich - posłanki nie jest tak łatwo pozbawić mandatu. Zgodnie z prawem wygasa on m.in. na skutek śmierci, utraty prawa wybieralności lub nieposiadania go w dniu wyborów. Inna sytuacja, w której poseł traci mandat to moment powołania go w toku kadencji na stanowisko lub powierzenie funkcji, których stosownie do przepisów Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej albo ustaw (np. na prezesa NBP) nie można łączyć z mandatem posła. Póki co więc ciężko oczekiwać, że Pawłowicz odejdzie, ale zdecydowanie takie petycje dają do myślenia, że jej kariera polityczna nie idzie w dobrą stronę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia pod Warszawą! Wjechał autem w ludzi, dzieci wśród ofiar
  2. Dudy nie było na konwencji PiS. To było dla niego ważniejsze
  3. Niewiarygodne! Próbowano zamordować Radosława Sikorskiego
Źródło: msn.com    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News