Karczi - katastrofa samolotu
East News
Oktawian Góral - 22 Maja 2020

Karczi. Katastrofa samolotu pod stolicą Pakistanu

Karczi stało się miejscem katastrofy pasażerskiego samolotu narodowych pakistańskich linii lotniczych. Samolot pokonywał dystans z Lahore do Karczi. Był to wewnątrzkrajowy lot Boeningiem. Przyczyny katastrofy będą badane.

Przewoźnik poinformował, że na pokładzie znajdowało się 107 osób. Wiele wskazuje na to, że wśród ofiar mogą być także mieszkańcy osiedla mieszkaniowego.

Katastrofa pasażerskiego samolotu miała miejsce nad dużym osiedlem mieszkaniowym nieopodal lotniska w Karczi, dowiadujemy się z agencji Reutersa. Niewykluczone są ofiary śmiertelne na ziemi czytamy w depeszy.

Bliźniaczki nie żyjąDo końca trzymały się za rączki. Wszystko wydarzyło się na oczach matki, zginęły tragicznieCzytaj dalej

Pakistan International Airlines informuje, że na pokładzie maszyny, która wykonywała lot z Lahore do Karaczi, znajdowało się 107 osób. Wśród nich 99 osób stanowili pasażerowie, a pozostałych ośmiu było członkami załogi.

Katastrofa nad Karczi

Pakistańscy urzędnicy odpowiadający za cywilne lotnictwo mówią agencji Reutera o około stu osobach uczestniczących w locie. Wszyscy jednak obawiają się, że ofiar może być znacznie więcej. Jak relacjonują pakistańskie media, w czasie katastrofy maszyna mogła zniszczyć wiele domów.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Gogglebox, dieta gwiazdyUwielbiana gwiazda polskiego show schudła nagle 30 kg. Zdradziła fanom swój sekretCzytaj dalej

Jest jeszcze zbyt wcześnie by mówić o przyczynach katastrofy, jednak pierwsze sygnały jakie docierają z Pakistanu wskazują na usterkę techniczną i problemy z podwoziem. Rzecznik PIA Abdullah H. Khan podje w komunikacie: "podczas ostatniego kontaktu pilot przekazał, że ma jakiś problem techniczny". - Po ostatnim podejściu powiedziano mu, że oba pasy startowe są gotowe do lądowania, ale pilot zdecydował, że chce zrobić jeszcze jedno okrążenie. To bardzo tragiczny incydent".

Dzisiaj grzeje:
1. Poważna awaria dwóch dużych banków. Klienci nie mogą korzystać z kart płatniczych

2. Zdjęcie pielęgniarki bez ubrań obiegło cały świat. Teraz wyszło na jaw, co stoi za jej strojem

Świadek katastrofy, Shakeel Ahmed, podaje agencji Reutera, że samolot najpierw uderzył w wieżę, a potem rozbił się o domy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Używasz płynu do dezynfekcji? Unikaj błędu, który czyni go nieskutecznym
  2. Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)
  3. Do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, nie żyje Karol Szafranek
  4. Nowe ognisko epidemii w Polsce. Tym razem nie na Śląsku
  5. Genialna sztuczka pokazuje, czy truskawki są robaczywe bez naruszania owoców. Bezbłędna i szybka metoda
  6. Okropnie wyglądająca, oślizgła biała skrętka na żółtkach jajek jest ważniejsza niż myślisz. Nie jedz jaj, na których jej nie ma, konsekwencje mogą być opłakane

Gotowanie składnik dodawany do zupyPolacy masowo dodają ją do zup. Popełniają błąd, skład przyprawia o palpitacjeCzytaj dalej

Źródło: TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News