Kobiety zaczynają wkładać sobie do stanika liście kapusty. Efekty są spektakularne

Kobiety zaczynają wkładać sobie do stanika liście kapusty. Efekty są spektakularne Źródło: 9GAG

Kapusta to warzywo, którego zdrowotne właściwości są znane od wieków. Mowa jednak jest głównie o jedzeniu, a zdecydowanie mniej osób zdaje sobie sprawę z tego, że liście kapusty charakteryzują się również innym, bardzo pożytecznym i praktycznym działaniem. Z powodu jednego z nich wiele kobiet zaczęło wkładać je sobie do stanika.

Kapusta ma nienajlepszą opinię wśród warzyw, chociaż nie można odmówić jej wielu zalet. Ludzie często uważają ja za ciężkostrawną, nienajlepszą w smaku, a czasem po prostu pospolitą. Kapusta jednak jest niskokaloryczna, witaminy C jest w niej tyle, co w cytrynie, a do tego zawiera komplet witamin z grupy B, sporo witaminy A, trochę witamin E, K i rutyny. Na tym jednak jej prozdrowotne właściwości się nie kończą.

Kapusta w staniku działa cuda

Dawniej kobiety często korzystały z kapusty również na inne sposoby, a wiedza ta w praktyce wraca ponownie. Chociaż technologia idzie do przodu, domowe sposoby często wciąż pozostają najlepsze, a jeśli nie najlepsze, to chociaż będące pod ręką na wypadek, gdy nic innego akurat nie mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlatego też mężczyźni nie powinni wpadać w panikę lub zastygać w szoku, gdy wchodząc do domu zobaczą, że ich żony siedzą z kapustą w staniku. Szczególnie, jeśli macie małe dziecko. Okazuje się bowiem, że okład z liści kapusty pomaga odczuć ulgę i zmniejszyć obrzęk piersi u karmiących mam. Metoda ta nie jest potwierdzona naukowo, ale kobiety robią tak od dawna i z pewnością nie po to, by ich piersi optycznie wyglądały na większe. Na to są lepsze sposoby.

Różne zastosowania kapusty

Piersi to jednak nie jedyna część ciała, z jaką kapusta może sobie poradzić. Okłady z liści dobrze sprawdzą się również na czole, gdy boli nas głowa, a nie mamy pod ręką żadnego leku przeciwbólowego. Kiedyś to właśnie w taki sposób radzono sobie z tą dolegliwością.

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Siedzący tryb życia i praca przy komputerze sprawiają, że często pojawiają się obrzęki nóg. Kąpiel w gorącej wodzie to pierwszy krok, by poradzić sobie ze spuchniętymi nogami. Drugim krokiem jest owinięcie ich liśćmi kapusty i zabezpieczenie takiego okładu na pół godziny za pomocą folii spożywczej. Ulga - ponoć - gwarantowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bądź dumna ze swojej figury! Łykając TO możesz zrzucić -11kg z brzucha
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  4. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  5. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  6. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: lolmania

Następny artykuł