Kanye West jest jedną z największych, najbardziej wpływowych gwiazd światowej muzyki. Fani byli więc zaszokowani, kiedy media poinformowały oficjalnie, że na planie teledysku artysty doszło do strzelaniny. Wciąż nie wiadomo, kto był sprawcą wstrząsającego zdarzenia.

Kanye West od lat nie traci na gigantycznej popularności. W ostatnim czasie jest o nim głośno nie tylko przez muzyczne dokonania oraz własną markę odzieżową, ale także mocne poparcie, którego udziela otwarcie prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Fakt ten jedynie podsyca kontrowersje wokół postaci sprawnie wykorzystującego je rapera.

Kanye West w niebezpieczeństwie! Strzały na planie teledysku rapera

Miliony fanów muzyka na całym świecie były więc w prawdziwym szoku, kiedy media obiegły informacje dotyczące niebezpiecznego zdarzenia na planie jego teledysku. West i Tekashi 6ix9ine wynajęli luksusową willę w Beverly Hills, na której terenie miał powstać ich wspólny, najnowszy klip. Pojawiła się tam także niezwykle popularna Nicki Minaj. Zdjęcia zostały jednak przedwcześnie zakończone ze względu na naprawdę szokujące wydarzenia.

Nieznany wciąż sprawca, poruszający się samochodem, oddał kilka strzałów w kierunku rezydencji. Jedna z kul przebiła okno sypialni domu. Wiadomo, że raperzy znajdowali się wtedy wewnątrz willi, jednak im samym ani żadnemu ze współpracowników na szczęście nic się nie stało.

Kto oddał strzały na planie teledysku raperów? Policja próbuje ustalić dane winnego

Sprawca wciąż nie został zatrzymany i jest obecnie poszukiwany przez lokalną policję. Jako że do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (czasu lokalnego), służby zajmują się na razie sprawdzaniem materiałów z monitoringu wokół luksusowej rezydencji. Sam Kanye West będzie zapewne naciskał, aby funkcjonariusze szybko odnaleźli winnego, który prawdopodobnie chciał mu zrobić poważną krzywdę. Podobnym podejściem wykażą się także pewnie Tekashi 6ix9ine oraz Nicki Minaj, gdyż ich życie także zostało narażone na naprawdę poważne niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Ranczo" przyniosło jej sławę. Prywatny dramat zniszczył jej życie

Łącznie na planie teledysku oddano ponoć około 8 strzałów, jednak te informacje na razie nie zostały potwierdzone przez policję. Fotografie pękniętej od kuli szyby trafiły już do internetu i realnie przeraziły fanów światowej sławy muzyków. Jak zaznaczają w komentarzach, najważniejszym elementem sprawy jest to, że nikomu nic się nie stało. Jednocześnie domagają się, aby sprawca szokującego zdarzenia został jak najszybciej zatrzymany i usłyszał odpowiednie zarzuty.

Kanye West
Fot. Screen TMZ

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZDUMIEWAJĄCE! Autorka Harry’ego Pottera właśnie zmieniła bieg wydarzeń zakończonej serii
  2. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  3. Gwiazda znana z TVN walczy o życie! Jej świat legł w gruzach
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  5. Michał Wiśniewski ruszył na pomoc swojej mamie. Jej życie zrujnowała straszna choroba

"Świat według Kiepskich": Szokujące wyznania gwiazd serialu. Ich ciche dramaty

ŹRÓDŁOradiozet.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.