Tylko u nas! Kandydat PiS na prezydenta zachwyca się "puszystą tancerką na rurze"

Tylko u nas! Kandydat PiS na prezydenta zachwyca się "puszystą tancerką na rurze" Źródło: screen/youtube/theytrebel

Kandydat na prezydenta, który lubi oglądać tancerki na rurze i jeszcze publikuje nagrania znajomym na Facebooku - wizja wydaje się niemożliwa, biorąc pod uwagę zbliżające się wybory samorządowe, a jednak to się właśnie stało. Polityk reprezentujący Zjednoczoną Prawicę nie przemyślał co i komu udostępnia. 

Kandydat na prezydenta powinien być osobą godną, odpowiedzialną i rozsądną. Ciężko jednak właśnie tymi słowami określić polityka, który na swoim publicznym koncie na portalu społecznościowym publikuje nagrania z "puszystą tancerką na rurze", komentując je jedynie niezwykle wymownym w tej sytuacji uśmiechem. Taka sytuacja wydaje się wręcz absurdalna, mając choćby na uwadze nadchodzące wybory samorządowe, w których tak ważny jest wizerunek kandydata. Tymczasem kandydat Zjednoczonej Prawicy chyba nie zdaje sobie sprawy, co zrobił.

Kandydat na prezydenta udostępnia nagranie "puszystej tancerki na rurze"

Kandydat na prezydenta Legionowa chyba nie do końca zdaje sobie sprawę, jak ważny w polityce jest wizerunek - zwłaszcza na kilkanaście dni przed wyborami samorządowymi, w których ubiega się o tak ważne stanowisko. Andrzej Kalinowski udostępnił na swoim profilu na Facebooku jakiś czas temu link do pewnego odcinka brytyjskiej edycji Mam Talent, w którym występowała Emma Haslam. Nieco "puszysta" kobieta tańczyła tam półnaga na rurze. Cały wpis mężczyzna skomentował niezwykle wymownym uśmiechem. Można by stwierdzić, że polityk prywatnie publikować może co tylko mu się podoba, podobnie jak każdy z nas. Problem jedynie w tym, że na tym samym profilu udostępnia wszystkie swoje materiały wyborcze, spoty oraz polityczne materiały promocyjne. Jakby tego było mało, całe jego konto jest publiczne i bez problemu przejrzeć je może każdy - wszystkie prywatne zdjęcia, wpisy oraz listę znajomych.

Kim jest Andrzej Kalinowski?

Andrzej Kalinowski jest radnym PiS, który startuje na prezydenta Legionowa z ramienia Zjednoczonej Prawicy. Na konferencji prasowej przedstawiał go szef MON, Mariusz Błaszczak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Czas na zmianę, czas na dobrą zmianę w Legionowie, gwarantem dobrej zmiany w Legionowie jest Andrzej Kalinowski - mówił mężczyzna - Jest człowiekiem ambitnym, zaangażowanym, doskonale zna miasto, a Legionowo wymaga zmian. Główną zaletą kandydata ma być jego samorządowe doświadczenie oraz obietnica "oczekiwanego od lat" szpitala. Dalej podkreślany był brak rzetelności obecnej władzy miasta. Mężczyzna prowadzi własną działalność gospodarczą i ma wykształcenie wyższe. W Legionowie zasłynął dzięki zdobyciu nagrody "Ubi Caritas" przyznawanej Darczyńcy Roku 2011.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z ostatniej chwili: Głośny, kontrowersyjny polityk właśnie został wyrzucony z PiS!
  2. Patryk Jaki oszukał wyborców ws. swojej przeszłości?! Szokujące doniesienia mediów
  3. Morawiecki właśnie oficjalnie potwierdził. Podał kwoty podwyżek dla najbiedniejszych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News