Kandydaci do bierzmowania otrzymali listę "zakazanych artystów".

Kandydaci do bierzmowania otrzymali listę "zakazanych artystów". Źródło: fot. flickr / wikimedia / youtube

Queen, Beyonce, Eminem, Celine Dion, a nawet chór Gregorian - to tylko niektórzy artyści, którzy znaleźli się na, stworzonej przez pewnego egzorcystę katolickiego liście zespołów, które stanowią "duchowe zagrożenie" dla młodzieży.

Jak relacjonuje jeden z kandydatów do tegorocznego bierzmowania, po katechezie na której był obecny katolicki egzorcysta, wszyscy uczniowie dostali zestawienia z imionami artystów i nazwami zespołów, których nie należy słuchać. Według autora listy słuchanie ich zagraża duszom młodych ludzi.

 - Dziś w kościele mieliśmy spotkanie z egzorcystą, po katechezie dostaliśmy kartki z satanistycznymi zespołami, które zagrażają naszym duszom - pisze jeden z kandydatów do bierzmowania.

Co ciekawe, na liście nie ma - jak to bywało w przeszłości - żadnych zespołów heavy metalowych, których "image" bezpośrednio nawiązuje do satanizmu lub okultyzmu. Na wspomnianej liście znaleźli się za to m.in. Celine Dion, Justin Bieber, Soop Dogg, Queen, One Direction, Deep Purple, Eminem, Beyonce, Bruno Mars i wielu innych artystów oraz zespołów.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News