Kancelaria Prezydenta odpowiada Wojewódzkiemu

Kancelaria Prezydenta odpowiada Wojewódzkiemu Źródło:

Popularny showman Kuba Wojewódzki w każdym programie jesiennej ramówki zaprasza prezydenta Andrzeja Dudę. Tymczasem Kancelaria Prezydenta utrzymuje, że prezydent nigdy nie otrzymał oficjalnego zaproszenia. 

- Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my - mówił Wojewódzki zapraszając prezydenta. Zrobił to podczas swojego programu w TVN. Prowadzący w niemal każdym odcinku ponawia zaproszenie zaznaczając, że prezydent Duda w przeciwieństwie do poprzedniej głowy państwa nie chce przyjść.Tymczasem Kancelaria Prezydenta przekonuje, że żadne oficjalne zaproszenie od Kuby Wojewódzkiego nie wpłynęło. Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki”. Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - mówiła dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. - Największym atutem Bronisława Komorowskiego jest to, że nie jest Andrzejem Dudą - mówił Wojewódzki, gdy przed wyborami był u niego prezydent. Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: wirtualnemedia.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News