kancelaria nie żyje bohaterka
Pikio.pl
Agata Jaroszewska - 19 Sierpnia 2020

Kancelaria Prezydenta pogrążyła się w wielkim smutku. Nie żyje, ujawniono szczegóły

Kancelaria Prezydenta za pośrednictwem profilu w mediach społecznościowych przekazała wyjątkowo smutne informacje. Niestety nikt nie spodziewał się tak ogromnej tragedii, a szczegóły dotyczące relacji Andrzeja Dudy ze zmarłą są naprawdę poruszające. To prawdziwy symbol i sam prezydent wiele się od niej nauczył. Komunikat zamieszczony w sieci wiele mówi o tym, jak wielka jest to strata.

Kancelaria Prezydenta postanowiła wyrazić swój smutek związany z wyjątkowo tragicznymi informacjami, jakie obiegły dziś media. Andrzej Duda miał przyjemność poznać tę niezwykłą osobę, a wiadomość, jaką możemy przeczytać w mediach społecznościowych prezydenta, rozdziera serce. Emocje związane z tą śmiercią są ogromne. Nawet głowa państwa jest poruszona stratą, jaką ponieśliśmy.

Nie żyje Piotr SzczepanikJego utwory śpiewała cała Polska. Niestety, nie żyje wybitny muzyk i aktorCzytaj dalej

Kancelaria Prezydenta ogłosiła wielki smutek

Kancelaria Prezydenta niezwłocznie po potwierdzeniu doniesień o śmierci Anny Mizikowskiej, postanowiła zamieścić poruszający wpis. Kobieta biorąca udział w Powstaniu Warszawskim była niezwykle cenioną osobą i w czasie spotkania z Andrzejem Dudą, prezydent był pod wyraźnym wrażeniem niesamowitej postawy łączniczki "Parasola". Tym bardziej nie dziwi wyjątkowo emocjonalny charakter wiadomości zamieszczonej w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub polskich gwiazdStare zdjęcia ślubne polskich gwiazd. Ibisz i Cichopek rozwalili system, widok zwala z nógCzytaj dalej

Szczegóły tej relacji są poruszające

- Wielki smutek. Na wieczną wartę odeszła Anna Mizikowska „Grażka”. Pałacyk Michla, Żytnia, Wola... była tam. Walczyła o Polskę z Niemcami, Sowietami i działała aktywnie w opozycji antykomunistycznej. Jak stal. Wielki zaszczyt, że mogliśmy Ją znać. Zapomnieć nie pozwolimy. RIP - przeczytać możemy na profilu PL1918 na Twitterze. Jest to profil powołany do życia przez Andrzeja Dudę, gdzie pojawiają się informacje o najważniejszych osobach w historii Polski i wiadomości na temat wydarzeń związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości. Kancelaria Premiera opublikowała również niesamowite zdjęcia, jakie zrobione zostały na spotkaniu, w którym uczestniczyło zarówno Anna Mizikowska, jak i Prezydent RP.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie wprowadzono nowe obostrzenia. Wszyscy Polacy będą musieli się dostosować

2. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem

3. Niestety, koronawirus w PKS. Sanepid pilnie poszukuje pasażerów

Słysząc te wiadomości, trudno powstrzymać emocje

Nie żyje wielka Polka. Kancelaria Premiera w krótkim wpisie podkreśla, że pamięć o powstańcach to nasz obowiązek. Głowa państwa podkreśla, że pozornie zwykła dziewczyna udowodniła swoją postawą, że każdy może zrobić naprawdę wiele w słusznej sprawie. Łączniczka "Parasola", mjr Anna Mizikowska, zmarła w wieku 94 lat. Nie podano oficjalnej przyczyny zgonu ani miejsca oraz daty pogrzebu. Z racji wielkiego szacunku, jaki Kancelaria Prezydenta okazała zmarłej, oczekiwać można, że Andrzej Duda osobiście odda jej hołd podczas ostatniej drogi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wielka Polka „Wspaniała, mądra”
  3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Tragiczny bilans wyjazdu nad polskie morze
  4. Władze nagle wydały ostrzeżenie. Duże niebezpieczeństwo, trzeba uważać
  5. Gwiazdorska para w żałobie. Stracili drugie dziecko w ciągu roku
  6. Jacek Kurski podczas wywiadu został niespodziewanie zapytany o odejście kultowego dziennikarza z TVP. "Ostatnio do niego dzwoniłem"

Ciąża31-latka od 15 lat jest w ciąży. Zdjęcia trafiły do sieci, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: Twitter / @PL1918

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News