Co za zwrot! Kancelaria Dudy ujawnia ws. zakazu wstępu do Białego Domu

Co za zwrot! Kancelaria Dudy ujawnia ws. zakazu wstępu do Białego Domu Źródło: Fot. Pixabay - Wikipedia (Michał Józefaciuk)

Informacje dotyczące rzekomego ultimatum, które Kancelaria Dudy usłyszała od osób reprezentujących Biały Dom, wstrząsnęły Polską. Co zaskakujące, doszło właśnie do całkowicie nieoczekiwanego zwrotu akcji w tej sprawie. Jakie stanowisko zajął szef gabinetu prezydenta?

Kiedy do kraju dotarły wieści, według których asystent sekretarza stanu odpowiadającego za Europę, Wess Mitchell przekazał nieoficjalnie Andrzejowi Dudzie, że dopóki "kwestia ustawy IPN nie zostanie rozwiązana", prezydent może zapomnieć o spotkaniach z Donaldem Trumpem, media na Starym Kontynencie osłupiały. Do sprawy bardzo szybko odniósł się więc Krzysztof Szczerski.

Kancelaria Dudy odpowiada

- Żadne z planowanych spotkań z władzami w Waszyngtonie nie zostało odwołane. (...) Nie ma żadnego zawieszenia czy przerwy w realizowaniu agendy zaplanowanych spotkań - wyjawił współpracownik prezydenta, dementując medialne doniesienia. ZOBACZ TAKŻE: Po aferze odszedł z MSZ. UJAWNIAMY: To zwyrol kochający pedofilię, zoofilię i sadyzm Szczerski zapewnił także, że ochłodzenie na linii Warszawa-Waszyngton tak naprawdę nie istnieje. Według niego nie ma obecnie mowy o rzekomym zawieszeniu relacji politycznych i dyplomatycznych.

Biały Dom zaskoczy?

Już w środę szef gabinetu prezydenta ma odbyć oficjalną podróż do Stanów Zjednoczonych, aby odbyć serię spotkań z przedstawicielami Departamentu Stanu. Czas pokaże, jak zachowa się w ich czasie strona amerykańska. ZOBACZ TAKŻE: Patryk Jaki żali się na pensję. Tyle DOKŁADNIE zarabia, można się mocno zdziwić Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News