Kanadyjska milicja ostrzega demokratów: Będziemy strzelać do imigrantów z USA

Kanadyjska milicja ostrzega demokratów: Będziemy strzelać do imigrantów z USA Źródło: źródło: usanewspolitics.com, pixabay.com

Kanadyjscy milicjanci należący do formacji Stale Aktywnej Milicji (Permantent Active Militia - PAM) naprawdę przejęli się słowami demokratów z Ameryki, którzy niezadowoleni z wygranej Trumpa, zapowiadali masową emigrację do Kanady. Funkcjonariusze PAM oświadczyli już, że będą bronić granic swojego kraju przed nielegalnymi imigrantami ze Stanów Zjednoczonych.

Milicja liczy około 4500 członków, a swą główną siedzibę ma w mieście Huntington przy granicy z amerykańskim stanem Minnessota. Jej szef, John C. McCaullagh, ostrzegł Amerykanów przed wkraczaniem na teren Kanady. Stwierdził bowiem, że

 - To nie jest granica z Meksykiem. Nielegalni imigranci z USA znajdą tu tylko śnieg i śmiercionośne, niskie temperatury. Grożą im też niebezpieczne ataki drapieżników: niedźwiedzi, wilków, kuguarów. Jeśli jesteś Amerykaninem nielegalnie przekraczającym granicę, twoje szanse na przeżycie są dość nikłe - ostrzegł McCaullagh.

Lider organizacji zapowiedział też, że członkowie jego milicji nie będą pozwalać na nielegalne przekraczanie granicy. Oświadczył, że choć zabijanie kogokolwiek nie jest legalne na terenie Kanady, to nie może zabronić swoim służbom używania broni, która służy do ochrony Kanady.

 - Zabijanie nielegalnych imigrantów jest przestępstwem w Kanadzie i choć nikt oczywiście nie zachęca do przemocy w naszej organizacji, nie możemy uniemożliwić naszym członkom oddania kilku strzałów żeby przestraszyć ludzi nielegalnie przekraczających kanadyjską granicę. Jeśli ktoś zostanie przypadkowo trafiony w kolano lub w nogę, bez pomocy medycznej, jest martwy w ciągu 2 lub 3 dni - stwierdził szef formacji.

Co ciekawe, oddziały PAM zostały powołane właśnie w celu obrony granicy Kanadyjskiej. Zdarzało się bowiem, że nielegalni imigranci, którzy docierali do USA, następnie przekraczali granicę z Kanadą i to tam się osiedlali. PAM miała zapobiec masowemu napływowi imigrantów głównie z Meksyku i krajów Ameryki Środkowej.

 - Stany Zjednoczone pod władzą Obamy upadły. Demokraci kochają nielegalnych imigrantów, więc kontrole granicy USA-Meksyk osłabły. Oznacza to mnóstwo Meksykanów starających się dotrzeć również do Kanady, również nielegalnie. Dlatego tu jesteśmy, aby chronić tych granic - oświadczył członek PAM, który chciał zachować anonimowość.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

źródło: usanewspolitics.com pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News