Kampanijne wozy SLD poświęcone przez księdza
fot. twitter/newsowi.pl
Wiadomości Pikio - 27 Lipca 2015

Kampanijne wozy SLD poświęcone przez księdza

Do nietypowej sytuacji z partyjnymi busami SLD w roli głównej doszło w ubiegłą sobotę w Obronikach. Z okazji dnia św. Krzysztofa katolicki ksiądz poświęcił samochody partii Leszka Millera. Cała sytuacja wywołała lawinę komentarzy po lewej stronie sceny politycznej.

Jak poinformował na twitterze portal newsowi.pl - który jest silnie powiązany z SLD - w ubiegłą sobotę katolicki ksiądz poświęcił kampanijne busy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, partii wywodzącej się z PZPR i kojarzonej z antyklerykalną postawą.fot. twitter fot. twitter Na informację portalu zareagowali działacze i sympatycy SLD, którzy nie przebierając w słowach wyrazili zniesmaczenie i zarzucili formacji Leszka Millera hipokryzję i polityczną schizofrenię. Do dyskusji dołączył też oficjalny profil SLD na Twitterze, który próbował wyjaśnić, że cała sytuacja była przypadkowa i wynikła z nieporozumienia. Przechodzący obok sldowskich samochodów ksiądz miał się wdać z lewicowymi działaczami w dyskusję i gdy usłyszał, że SLD opowiada się za likwidacją finansowania Kościoła katolickiego z publicznych pieniędzy zaczął święcić kampanijne busy, którymi formacja Millera objeżdża całą Polskę.Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News