Kammel kpi z przeciwników przyjmowania imigrantów: "Papież jest idiotą, Polacy wiedzą najlepiej"

Kammel kpi z przeciwników przyjmowania imigrantów: "Papież jest idiotą, Polacy wiedzą najlepiej"

Tomasz Kammel, prezenter telewizyjny, a ostatnio także youtuber, ostro skrytykował i zakpił z przeciwników przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Dziennikarz stwierdził przy tym ironicznie, że "Papież jest idiotą, bo nic nie rozumie i pomaga ciapatym", a "Polacy wiedzą najlepiej".

Kwestia przyjmowania przez Polskę imigrantów ciągle budzi kontrowersje i staje się powodem do ostrych sporów między Polakami. Dotychczas niezabierający głosu w dyskusji, Tomasz Kammel postanowił wyrazić swoje zdanie.

 - Papież jest idiotą, który nic nie rozumie i pomaga ciapatym - zaczął swój post Kammel.

Jak się jednak okazuje, była to ironia, ponieważ jego post był wymierzony w przeciwników przyjmowania przez Polskę imigrantów.

 - Polacy wiedzą najlepiej jak wielkie zagrożenie stanowią uchodźcy, chociaż nie przyjęli ani jednego. Po polskich miastach chodzą ludzie z opaskami, ewentualnie odprawiają msze w stylu faszystowskim, by potem krzyczeć o ZABIJANIU wrogów ojczyzny. Jakiś bezmózg pali kukłę Żyda na środku miasta. Nie podoba mi się tooo!!!!!!!!!!!! Szczególnie dzisiaj chcę, żeby Polska znowu stała się tym krajem, z którego dumna była cała Europa - pisze dalej Kammel.

Post prezentera został jednak usunięty po kilkunastu godzinach przez administrację portalu społecznościowego. Prezenter postanowił więc opublikować "prośbę" o przywrócenie posta.

fot. facebook fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News