Kamiński o przejściach z PiS do PO: bez honoru, rynsztok, zdrajcy (video)

Kamiński o przejściach z PiS do PO: bez honoru, rynsztok, zdrajcy (video) Źródło:

Wypowiedź Michała Kamińskiego, byłego polityka NOP, ZChN, PiS, PJN a teraz współpracującego z Platformą Obywatelską, została odkopana przez internautów. W jej świetle polityk nie wypada zbyt dobrze.

Kamiński działał w Narodowym Odrodzeniu Polski, a do 2001 roku był członkiem ZChN (Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowego), by następnie przez rok działać w Przymierzu Prawicy. W 2002 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości, a od 2007 do 2009 roku pracował w Kancelarii Prezydenta RP jako sekretarz stanu odpowiedzialny za politykę medialną. W 2010 roku opuścił PiS i zaangażował się w projekt Polska Jest Najważniejsza, aczkolwiek już 4 lata później startował do Parlamentu Europejskiego z list Platformy Obywatelskiej. Audycja z TVP Info pochodzi z 2011 roku. - Mieliśmy do czynienia z rynsztokowym zagraniem Platformy Obywatelskiej, gdy pan poseł Paweł Zalewski, człowiek pozbawiony elementarnego honoru i przyzwoitości, człowiek który został wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości po to, by tą partię zdradzić i przejść do PO… - mówi Kamiński. - I teraz zwracam się do ciebie, Herr Zalewski! Czy została ci choć odrobina przyzwoitości? Czy jest jakaś granica, której nie jesteś w stanie przekroczyć dla obrony niemieckich interesów w Polsce? - komentował jego odejście do PO.

Człowiek-KryształPrawdziwy obrońca, krasomówca. Człowiek-Kryształ.-------------fb.com/antysystemowcy Posted by AntySystemowcy on 21 sierpnia 2015
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News