Michał Kamiński należał kiedyś do najgrubszych posłów. Parlamentarzyści wszystkich frakcji złośliwie komentowali jego wygląd i przywiązanie do tłustych potraw. Teraz jednak były szef kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego chudnie w oczach. Niestety nie jest to decyzja, którą podjął świadomie. 

Kamiński po współpracy z PiSem i Platformą Obywatelską założył własne ugrupowanie, czyli Unię Europejskich Demokratów. Niestety w trakcie aktywnych działań politycznych dowiedział się o ciężkiej chorobie, która poważnie nadszarpnęła jego zdrowie.

W ciąu roku Kamiński schudł o 31 kilogramów. To przede wszystkim efekt cukrzycy, na którą cierpi. W rozmowie z Faktem powiedział, że na początku 2016 roku ważył 116 kilogramów, a dziś już tylko 85.

To nie tylko efekt poważnej choroby. Kamiński dowiedziawszy się o cukrzycy zmienił swój tryb życia. Zaczął uprawiać sport i przeszedł na dietę.

– Zawsze chciałem schudnąć, ale przyznam, że wolę mieć kontrolę nad tym, co się ze mną dzieje, a nie ulegać czemuś na co nie mam wpływu – powiedział.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego:

...

Zobacz również