Bez nazwy-1
Fot. Instagram/ewabilanstoch
Patryk Korzec - 8 Grudnia 2018

Kamil Stoch: Żona nie kryje się w jego cieniu, mało kto o tym wie

Kamil Stoch żona: partnerzy największych idoli zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nie inaczej jest również w przypadku jednego z najbardziej utalentowanych polskich skoczków narciarskich, który w ostatnich sezonach podbił serca Polaków. Okazuje się, że jego żona nie jest jak inne, choć mało kto o tym wie. 

Kamil Stoch żona: choć wszyscy doskonale znamy dokonania tego świetnego skoczka i uważnie śledzimy wszystkie jego zmagania sportowe, niewiele osób jest świadomych tego, jak wygląda jego życie prywatne. Wiadomo, że mężczyzna ma żonę i od dawna myśli o dzieciach, lecz kim właściwie jest jego wielka miłość? Okazuje się, że żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch jest wyjątkowo aktywną osobą, która nie boi się wyzwań i nie zamierza ukrywać się w cieniu sławnego męża. Większość partnerek znanych sportowców opera się na schemacie: "zawód - żona", całkiem inaczej jest natomiast w związku polskiego skoczka.

Kamil Stoch żona: dąży do sukcesu i się nie poddaje

Ewa Bilan-Stoch zdecydowanie nie zamierza pozostać w cieniu swojego sławnego męża. Oczywiście również interesuje się sportem, jednak nie chce zarabiać bezpośrednio na karierze męża, który by ją utrzymywał - nie pcha się na siłę do świata mediów i celebrytów, woli robić swoje i czekać na efekty. Fani doceniają jej skromność oraz to, że przez portale społecznościowe nie stara się zabłysnąć swoim życiem prywatnym oraz związkiem ze skoczkiem. Niedawno jednak nadarzyła się wyjątkowa okazja, której kobieta nie zamierzała zaprzepaścić - została reporterką w Eurosporcie i tak sumiennie wykonywała swoje obowiązki, że zapadła decyzja o przedłużeniu jej kontraktu. Już w przyszłym roku ma także relacjonować mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Austrii i - jak sama przyznaje - solidnie przygotowuje się do tej roli.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Wiele pasji w jednej osobie

Kobieta realizuje się na wielu płaszczyznach i rozwija w kilku różnorodnych kierunkach. Eurosport i kariera medialna to tylko wierzchołek góry lodowej. Oprócz tego Ewa Bilan-Stoch jest zakochana w fotografii - prowadzi własną stronę internetową, na której podziwiać możemy jej zdjęcia i niezwykły sposób przedstawiania świata. Łączy to z zamiłowaniem do prowadzenia Instagrama, który obserwuje już kilkadziesiąt tysięcy osób. Dodatkową działalnością kobiety jest sklep internetowy, w którym nabyć możemy całą kolekcję czapek zimowych oraz innych ubrań, breloków i toreb, a wszystko oczywiście osadzone w tematyce zimowej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tego o Szpaku i Węgiel nie wiedzieliście! Coś ich łączy
  2. Maryla Rodowicz ma dość! Tak ciężko jej jeszcze nigdy nie było
  3. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Wstrząsające wyznanie bohaterki Na Wspólnej. Ona umiera na naszych oczach
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News