Kamil Stoch zaskoczył fanów. To jest naprawdę ciekawe

Kamil Stoch zaskoczył fanów. To jest naprawdę ciekawe Źródło: screen Skijumping.pl

Kamil Stoch i reszta polskich skoczków szykują się na pierwszy w tym sezonie konkurs lotów narciarskich. Polski mistrz nie może doczekać się rywalizacji, czego dowodzi jego ostatnia aktywność na Instagramie.

Kamil Stoch myślami jest już przy jutrzejszym konkursie skoków narciarskich. Światowa czołówka po raz pierwszy w sezonie 2018/19 będzie miała okazję polatać na skoczni zwanej potocznie "mamutem". Na tych obiektach możliwe są skoki powyżej 200 metrów.

Kamil Stoch nie może się doczekać. Wybrał się na rozpoznanie skoczni

Poza narciarskim świętem, skoczkowie nie mogą pozwolić sobie nawet na chwilę rozluźnienia. Trwa zawzięta rywalizacja o Puchar Świata - w klasyfikacji sezonu Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki plasują się w ścisłej czołówce. Do tego dochodzi szlifowanie formy przed głównymi zawodami sezonu - mistrzostwami świata w austriackim Seefeld. W tym kontekście szczególnie zwracamy uwagę na naszego lidera. Kamil Stoch nie jest może w najwyższej formie, ale potrafi jednym skokiem zadziwić cały świat. Przypomnijmy w tym miejscu 148,5 metra ustane przed tygodniem przez Stocha już na wypłaszczeniu japońskiej skoczni w Sapporo. Znawcy skoków narciarskich wieszczą, że ten rekord utrzyma się jeszcze przez długie lata. Czy Polak jest w stanie porwać się na rekord mamuta w Oberstdorfie. Choć nie jest typem "lotnika", ma przecież fantastyczny rekord w Planicy (251,5 metra). Dziś Polak tryska pozytywną energią. Widzimy to choćby na jego profilu na Instagramie. W nietypowym wpisie przyznał, że zamiast odpoczynku wybrał się dziś na arenę jutrzejszych zmagań. To zupełnie zaskoczyło fanów, którzy spodziewali się, że tuż przed konkursem Polak wolałby raczej nie myśleć o zawodach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jakie plany na weekend? Ja zamiast wizyty w muzeum historii naturalnej postanowiłem zobaczyć mamuta w Oberstdorfie. Was też do tego namawiam - napisał na swoim Instagramie Kamil Stoch. Na skoczni Heini-Klopfer-Skiflugschanze, punkt K 200 metrów i rozmiar 235 metrów. Rekord obiektu należy do Norwega Daniela Andre Tande i wynosi 238,5 metra. Został ustanowiony rok temu, już na przebudowanym obiekcie. - Już jutro pierwszy konkurs, nie przegapcie! - kończy swoją aktywność Kamil Stoch.Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka kompromitacja na antenie TVP! Stoch upokorzył dziennikarza, wygarnął mu prawdę w twarz (VIDEO)
  2. Historyczny awans Stocha w klasyfikacji wszech czasów! Dogania legendy skoków
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
  5. Brak słów. Nie uwierzycie, jak Polsat tłumaczy się z upokorzenia Kamila Stocha
Następny artykuł