Gdyby nie sport, to co? Stoch ujawnia, kim miał zostać

Gdyby nie sport, to co? Stoch ujawnia, kim miał zostać Źródło: Fot. Wikipedia/Tadeusz Mieczyński

Kamil Stoch jest jednym z najlepszych, najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Co ciekawe, wybitny skoczek narciarski zdecydował się ujawnić, czym zająłby się w życiu, gdyby wiele lat temu nie skupił się na treningach.

Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch wspólnie poprowadzili trening zorganizowany dla najwierniejszych kibiców, którzy mieli wreszcie okazję zobaczyć idoli na żywo. Sportowcy przygotowali wspólnie serię ćwiczeń oraz wykonali ją razem z gośćmi, dokładnie opisując.

Kamil Stoch o alternatywnych planach na życie

Co ciekawe, w czasie spotkania przyszedł także czas na bardzo interesujące rozmowy. Stoch wyjawił między innymi, kim chciałby zostać, gdyby wiele lat temu nie udało mu się rozpocząć kariery skoczka narciarskiego. Jak się ostatecznie okazało, sportowiec zdecydowałby się na bardzo odpowiedzialny zawód. Zostałby bowiem... policjantem lub strażakiem.

Miłe pożegnanie z idolami

Na zakończenie spotkania obaj skoczkowie podpisali wiele autografów. Znaleźli także czas, aby wykonać pamiątkowe zdjęcia ze wszystkimi chętnymi fanami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Była wielką gwiazdą. Teraz jest na samym dnie
  2. Cała Polska mówi o tym, co Edyta Górniak zrobiła w „Pytaniu na śniadanie!”
  3. Koszmarna tragedia. Danuta Holecka w żałobie, śmierć zabrała jej wszystko
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News