Bez nazwy-1
screen/youtube/TVP Sport
Patryk Korzec - 26 Listopada 2018

Kamil Stoch: Dzieci skoczka to temat, którym żyją media

Kamil Stoch dzieci: zagadka ojcostwa jednego z najbardziej zasłużonych skoczków narciarskich wciąż intryguje miliony Polaków. Media od dawna spekulują, kiedy w końcu reprezentant Polski doczeka się potomstwa, ten jednak bardzo uważa, by nie komentować tej sprawy. Teraz jednak wszystko stało się jasne. 

Kamil Stoch dzieci i ukochana Ewa - to idealny wzór rodziny, której od polskiego skoczka narciarskiego oczekują wszyscy jego fani. Mężczyzna określany jest często mianem najsympatyczniejszego polskiego sportowca, a jego ogromna popularność przekłada się nie tylko na śledzenie jego wyczynów sportowych, ale i uważne obserwowanie życia prywatnego. Przez to właśnie mężczyzna bezustannie wypytywany jest przez media o tematy, które z pewnością nie są dla niego łatwe. Jego stałą strategią jest ignorowanie takich pytań i unikanie osobistych wątków za wszelką cenę. Teraz jednak wszystko wyszło na jaw, a fani dowiedzą się tego, co ciekawi ich od lat.

Żona Kamila Stocha w ciąży? Kamil Stoch syn

Związek Kamila Stocha oraz Ewy Bilan-Stoch uważany jest za jeden z najbardziej udanych w świecie polskiego show-biznesu. Para świetnie się ze sobą dogaduje, często na portalach społecznościowych zamieszcza wspólne zdjęcia, po których wnioskować można, że naprawdę dobrali się idealnie. Problemem, a jednocześnie największą zagadką mediów oraz fanów, wciąż jest jednak kwestia ich potomstwa. Wszyscy od dawna naciskają na nich, by postarali się o potomka, a niedawno nawet pojawiły się plotki, że Ewa rzeczywiście zaszła w ciążę. Wszystko okazało się jednak niestety spekulacją fanów, którzy na jednym ze zdjęć na Instagramie wypatrzyli ciążowy brzuszek, którego tak naprawdę nie było. Pojawiły się już nawet głosy, że z pewnością będzie to syn, który pójdzie w ślady ojca, niestety nic nie wskazuje jak na razie, by marzenia te miały się ziścić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Bartosz Żukowski"Świat według Kiepskich" może Waldusiowi nie wystarczyć. Najwyższe alimenty gwiazdCzytaj dalej

Kamil Stoch dzieci: czy Kamil Stoch ma dzieci?

To, że Kamil Stoch dzieci chciałby mieć, jest wiadome od dawna. Para pobrała się w 2010 roku, a już niewiele później pojawiły się pierwsze głosy, że zakochani myślą o potomku. Niedawno ujawniona została jednak ich największa tajemnica. - W prywatnych rozmowach nie kryją z Ewą, że myślą o dziecku - twierdził w wywiadzie dla tygodnika "Na Żywo" znajomy małżonków. Niestety jak na razie nie widać żadnych oznak, że starania przyniosły efekty, jednak fani wciąż nie tracą nadziei. Rozgoryczony wydaje się jedynie sam sportowiec, który z każdym kolejnym pytaniem mediów wygląda na coraz bardziej poirytowanego. Czy to oznacza, że mogą mieć jakiś problem?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Teksty Waldusia z Kiepskich. To prawdziwy hit! Bawią do łez
  2. Świąteczne dania: Dania wigilijne nowoczesne, proste przepisy!
  3. Kim jest Roksana Węgiel? Niesamowita historia zwyciężczyni Eurowizji
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
Harry Potter Emma Watson FeaturedHarry Potter spaliłby się ze wstydu! Emma Watson ukrywała to przed światemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News