Ile zarabia Kamil Stoch? Jest w ścisłej czołówce, większość może tylko marzyć o takich pieniądzach

Ile zarabia Kamil Stoch? Jest w ścisłej czołówce, większość może tylko marzyć o takich pieniądzach Źródło: Screenshot z youtube.com/Skijumping

Kamil Stoch jest ulubieńcem Polaków. Wielu kibiców martwiło się, że Adam Małysz nie będzie miał godnego zastępcy. Jak bardzo musiało być im głupio, gdy skoczek zaczął odnosić swoje pierwsze i bardzo spektakularne zwycięstwa. Te z pewnością przyniosły mu prawdziwe bogactwo. Ile zarabia Stoch? Poznaliśmy odpowiedź!

Kamil Stoch to obecnie jeden z najlepszych skoczków na świecie. Jego sukcesy przełożyły się na ogromną sławę, jaką zyskał wśród kibiców tej dyscypliny sportu. Tak ogromna popularność oznaczać musi z pewnością także pokaźne zarobki. I tak jest, bowiem kontrakty, które podpisuje, opiewają na ogromne sumy. Wielu mogłoby mu pozazdrościć.

Kamil Stoch dzięki swoim sukcesom sportowym ma życie jak w bajce. Nie uwierzysz, ile zarabia!

Ostatni sezon był dla Kamila Stocha bardzo udany. Po raz kolejny kibice usatysfakcjonowani byli oglądając jego dalekie skoki, a także prezentowaną przez niego sportową formę. W klasyfikacji generalnej Stoch zajął trzecie miejsce tuż za Stefanem Kraftem (miejsce drugie), a także Ryoyu'em Kobayashi (miejsce pierwsze). Co ciekawe - tuż za Stochem czwarte miejsce zajął... Piotr Żyła.

Tak udany sezon może oznaczać tylko jedno - bardzo wysokie wynagrodzenie. W tym roku, według TVN24, Kamil Stoch zarobił aż 550 tys. złotych. Są to zsumowane kwoty, jakie po każdym konkursie w zależności od miejsca Kamil Stoch otrzymywał na swoje konto.

Choć skoczek sporo pieniędzy zarabia wygrywając konkursy, to jednak nie tylko to stanowi jego dochody. Bierze on udział także w reklamach, gdzie w 2017 według portalu "Polityka" łącznie z wygranymi turniejami zarobił około 1,5 mln złotych. To robi wrażenie!

Gdzie mieszka i czym jeździ Stoch?

W mediach głośno było, gdy skoczek postanowił zmienić swoje auto na nowe. Przesiadł się wtedy do bardzo ekskluzywnego Mercedesa CLA Shooting Brake, który to prawdopodobnie nadal stoi w jego garażu. Auto to jest bardzo drogie, bo nowy egzemplarz kosztuje około 200 tys. złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kamil obecnie mieszka w ekskluzywnej posiadłości w Zębie, która w okolicy jest prawdopodobnie najpiękniejszą i największą rezydencją. Stała się wręcz obiektem turystycznym. Nie raz świadkowie widzieli, jak przejezdni zatrzymywali się obok domu tylko po to, aby przyjrzeć się mu z bliska. Dom jest z zewnątrz wykończony drewnem. Skoczek narciarski uwielbia do niego wracać, gdy tylko może, aby spędzać w nim czas razem ze swoją żoną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

Źródło: Eska

Następny artykuł