Burza w sieci po Mistrzostwach Świata. Twierdzą, że Kamil Stoch został OSZUKANY

Burza w sieci po Mistrzostwach Świata. Twierdzą, że Kamil Stoch został OSZUKANY Źródło: fot. Wikipedia

Kamil Stoch jest jednym z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec już nieraz udowadniał, że należy do prawdziwej światowej czołówki. Jednak według wielu internautów podczas Mistrzostw Świata reprezentant Polski został oszukany.

Kamil Stoch w swojej karierze odniósł już niewiarygodny sukces i bez wątpienia zapisał się w historii skoków narciarskich. Ustanowił również wiele rekordów, a niektóre z nich nadal pozostają aktualne. Niestety aktualny sezon nie zostanie zapamiętany jako najlepszy w jego karierze, ale mimo to Stoch pokazał, że w żadnym razie nie zamierza się poddawać i na każdych zawodach daje z siebie wszystko. Podczas dzisiejszych zawodów Mistrzostw Świata na Dużej Skoczni pojawiła się masa kontrowersji, co do odległości skoku naszego zawodnika. 

Kamil Stoch oszukany? Niepokojące informacje

Nie da się ukryć, że polscy kibice chcieliby, żeby nasi zawodnicy odnosili same sukcesy. Wielu fanów Kamila Stocha jest tak mocno przekonanych o jego umiejętnościach, że nierzadko doszukują się spisków. Oczywiście Stochowi nie można odmówić talentu oraz wyjątkowo dobrego przeszkolenia, ale nie oznacza to, że każde zawody, w których weźmie udział powinien zwyciężać z automatu.

Mimo wszystko wielu internautów uważa, że skoczkowi została zaniżona odległość skoku podczas drugiej serii. Stoch sam przyznał się w wywiadzie, że pierwsza seria nie poszła po jego myśli. Jednak błędu ze strony sędziów podczas drugiej serii sam skoczek nie dostrzega.

 - Mogę sobie zarzucać pewne kwestie, pierwszy skok nie był dobry pod względem technicznym, drugi już był dobry pod tym względem (…) Walczyłem do samego końca, muszę przyjąć to, co dostałem - mówił Stoch.

Oczywiście fakt, że sam sportowiec nie wypowiedział się o spostrzeżeniach widzów, nie zniechęcił internautów do tworzenia masy teorii spiskowych. W Internecie pojawiły się zdjęcia porównujące skoki Stocha oraz Krafta. Według osób, które je zamieściły polski sportowiec skoczył dalej niż jego przeciwnik, ale wedle oficjalnych wyników - było dokładnie na odwrót.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Kamil 128,5; Kraft 130. Wałek na wałku - pisze jeden z internautów.

 - Zwróćcie Panowie uwagę, gdzie wylądował Kraft, a jaka odległość została mu zmierzona - czytamy dalej.

Ostatecznie nasz zawodnik zajął piąte miejsce podczas Mistrzostw Świata, co jest nie lada wyczynem. Mimo wszystko w mediach społecznościowych wciąż nie milkną głosy o skandalu podczas zawodów. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Hanny Lis jest ZNIEWALAJĄCO piękna! Przebiła urodą córki Kingi Rusin!
  2. Co się dzieje?! Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

 

źródło: Najwyższy Czas

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News