Kamil Stoch miał problemy w Sapporo
.
Bartłomiej Cieślak - 31 Stycznia 2020

Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Kamil Stoch piątkowych kwalifikacji do konkursu Pucharu Świata w Sapporo nie może zaliczyć do udanych. Chwilę po tym, gdy wzbił się w powietrze, miał poważne problemy. Widzowie wokół skoczni i przed telewizorami zamarli, widząc co dzieje się z polskim skoczkiem.

Kamil Stoch mógł najeść się strachu, a widzowie razem z nim. Najpierw polskiemu skoczkowi wyraźnie w znaki dał się silny wiatr, który mocno szarpał nim w powietrzu. Kolejną obawą był bardzo słaby wynik, który mógł sprawić, że zwycięzca Pucharu Świata w Zakopanem mógł w ogóle nie zakwalifikować się do konkursu w Sapporo.

Psy, cała prawdaWłaściciele psów lepiej usiądźcie. Prawda o waszych psach sprawi, że opadnie wam szczękaCzytaj dalej

Kamil Stoch najadł się strachu

Na szczęście Kamil Stoch jest niezwykle doświadczonym skoczkiem i radził sobie już w bardziej poważnych sytuacjach, dlatego gdy podmuchy wiatru szarpały nim na lewo i prawo, zachował zimną krew i zrobił wszystko, by nic mu się nie stało. Widzowie na moment zamarli i obawiali się najgorszego, ale Polak dzielnie walczył i znakomicie poradził sobie z potencjalnym niebezpieczeństwem, jednak przypłacił to bardzo słabym wynikiem. Musiał szybko wylądować, żeby niepotrzebnie nie ryzykować, ale wynik 103 metrów był bardzo mizerny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Medycyna domowa, stopyJaki masz kształt stopy? Mocno wpływa na przyszłe choroby na jakie zapadnieszCzytaj dalej

Przy podliczeniu not od sędziów i punktów za odległość widzowie po raz drugi najedli się strachu, ale okazało się, że Kamil Stoch pojawi się w sobotnim konkursie. Chociaż Polak miał kłopoty i totalnie zawalił skok, awansował z 42. pozycji.

Dzisiaj grzeje:

1. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy
2. Łzy, żałoba, rozpacz. Córka Magdy Gessler zmarła w tragicznych okolicznościach, po latach restauratorka opowiedziała o wszystkim

Polscy skoczkowie nie zawiedli

Reszta Polaków pokazała klasę, chociaż tylko jeden pokazał prawdziwą klasę. Klemens Murańka zajął 39. miejsce (110m), Piotr Żyła skończył na 15. miejscu w kwalifikacjach (120,5m), a Dawid Kubacki poleciał na odległość 124,5m, co dało mu ostatecznie 5. miejsce. W sobotnim konkursie zobaczymy też Aleksandra Zniszczoła i Andrzeja Stękałę. Początek konkursu już o godz. 8:30.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mąż odkrył zdradę żony. Zemścił się i upokorzył ją w najgorszy możliwy sposób
  4. Prawie każdy Polak codziennie ją pije. Lekarze biją na alarm, zwiększa ryzyko nowotworu o 90%
  5. Tomasz Lis pokazał zdjęcia ze szpitala. Widok wyciska łzy z oczu

Zwierzęta, piesKupili przesłodkiego szczeniaka. Gdy zobaczył go weterynarz, natychmiast zadzwonił po policjęCzytaj dalej

Źródło: Eurosport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News