Niepokojące doniesienia o Kamilu Stochu. Trzymamy kciuki

Niepokojące doniesienia o Kamilu Stochu. Trzymamy kciuki Źródło: Wikipedia / Tadeusz Mieczyński

Kamil Stoch ma w tym sezonie ogromnego pecha do warunków atmosferycznych. Chociaż przed rozpoczęciem Turnieju Czterech Skoczni kibice skoczka liczyli na serię jego zwycięstw, niestety nic nie potoczyło się po ich myśli. Doniesienia na temat sportowca okazują się niepokojące.

Kamil Stoch od lat pozostaje ulubieńcem polskich fanów sportu. Podczas każdego kolejnego sezonu tysiące sympatyków skoków narciarskich kibicują mu i wspierają. Niestety w tym roku zawodnik ma kolosalnego pecha do wiatru, który w znacznym stopniu wypływa osiągane przez niego wyniki.

Nic zdaje się nie iść niestety po myśli Stocha oraz jego wiernych kibiców. Jest to o tyle bolesne, że skoki zawodnika okazują się naprawdę udane jakościowo. Na drodze do sukcesu stają mu jednak warunki atmosferyczne.

Kamil Stoch ma niebywałego pecha

Sam Kamil Stoch, ale także jego fani przed 68. Turniejem Czterech Skoczni mieli ogromne nadzieje co do finalnego wyniku sportowca. Konkurs inaugurujący przyniósł niestety bardzo niepokojące doniesienia w tej kwestii. Zajęte przez zawodnika 19. miejsce sprawiło bowiem, że praktycznie utracił szanse na odniesienie zwycięstwa w całym turnieju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sportowiec traci obecnie aż 38,1 pkt do będącego na prowadzeniu Japończyka Ryoyu Kobayashiego. 27,1 pkt dzieli go od najlepszego w zawodach Polaka, czyli Dawida Kubackiego, którego wynik pozwolił mu na zajęcie trzeciego miejsca. Jak widać, krajowi kibice i tak mają więc czym się cieszyć. Brak dobrych wyników Stocha naprawdę jednak niepokoi.

Dzisiaj grzeje: 1. Turniej Czterech Skoczni. Ogromny sukces Dawida Kubackiego, polscy kibice w euforii
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Fani nie przestają wspierać polskiego skoczka

Mimo tych przykrych doniesień kibice Stocha niezmiennie trzymają kciuki i mają nadzieję, że szczęście jednak uśmiechnie się do ich sportowego ulubieńca. Sam skoczek przyznaje bowiem, iż jest zadowolony z jakości swoich skoków. Mniej cieszą go warunki, w jakich musiał je dotychczas wykonywać. Trzymamy kciuki, aby nadchodzące zawody były dla polskiego sportowca zdecydowanie bardziej udane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski skoczek zdyskwalifikowany z konkursu. Bezlitosna decyzja sędziów
  2. Podjęto ostateczną decyzję ws. transferu gwiazdy. Kibice nie kryją wielkiego zdziwienia
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Źródło: Sport pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News