Kamil Stoch nagle podbiegł do kibiców i zaczął krzyczeć. Przykre

Kamil Stoch nagle podbiegł do kibiców i zaczął krzyczeć. Przykre Źródło: youtube/skijumping

Kamil Stoch po swoim skoku podbiegł do kibiców i zaczął do nich wykrzykiwać i machać rękami. Nie takiej reakcji spodziewał się polski skoczek od swoich rodaków.

Kamil Stoch nie może zaliczyć do udanych konkursu skoków na Titisee-Neustadt. Choć w klasyfikacji ogólnej dalej znajduje się wysoko, w tych zawodach zajął 24. miejsce, tym samym znacznie, utrudniając sobie pogoń za lokatami z pierwszej trójki. Jednak to niejedyna rzecz, jaka poszła nie po myśli polskiego skoczka.

Kamil Stoch podbiegł do polskich kibiców, licząc na ich reakcje

Kamil Stoch zaraz po swoim skoku w drugiej serii podbiegł do polskich kibiców i zaczął do nich krzyczeć. Wszyscy spodziewali się, że polski skoczek próbuje w ten sposób wzniecić doping dla swoich kolegów z reprezentacji. W rzeczywistości krzyczał przyśpiewki na cześć swojego ukochanego klubu piłkarskiego, Liverpoolu, który grał akurat prestiżowy mecz z Manchesterem United.

- Liverpool! Ale nikt nie podłapał. Przykro - mówił Kamil Stoch w wywiadzie.

Kibice w zgiełku nie dosłyszeli skoczka i głośniej śpiewali przyśpiewki na cześć polskich skoczków, które miały dodać im otuchy. Niestety, nietypowy żart Kamila Stocha nie wypalił. Ostatecznie ukochana drużyna polskiego skoczka pokonała odwiecznego rywala 2:0.

Kamil Stoch nie uważa, aby poszło mu źle w ostatnim konkursie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć Kamil Stoch nie zdobył najlepszego wyniku (jak na swoje możliwości) w konkursie, sam przyznał, że wcale nie czuje się niezadowolony ze swojego występu. Przy czym zaznaczył, że zdaje sobie sprawę, że za takie słowa może spłynąć na niego fala krytyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Dawid Kubacki zdradził przykrą informację. Mało kto zdaje sobie z niej sprawę
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

- No wiem, że teraz dam ludziom powód do wielu komentarzy. Tak, jestem zadowolony. Uważam, że dzisiaj zrobiłem naprawdę solidną robotę. Uważam, że skakałem dużo lepiej niż wczoraj, ale co z tego, jak cię dwa razy zestrzelą, jak gdzieś nad jakimiś krajami... nie powiem jakimi. I co zrobisz, nic nie zrobisz - skwitował skoczek, po czym czmychnął do szatni oglądać mecz Liverpoolu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska zrobiła piorunujące wrażenie na gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie jej kreacji podbija internet
  2. Piotr Żyła pochwalił się umiejętnościami gry na gitarze. Bezcenna reakcja Horngachera
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Współczujemy. Gwiazda TVP przekazała smutną wiadomość o śmierci dziecka, do dzisiaj nie może się pozbierać
  5. Nie wierzyli, że mógł posunąć się tak daleko w stosunku do partnerki. Nieopisane okrucieństwo, tylko dla osób o nerwach ze stali

Źródło: Skijumping

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News