Kamil Stoch skoki narciarskie Willingen
youtube/Adik HD
Aneta Wasilewska - 7 Lutego 2020

Polscy skoczkowie poniżeni w Niemczech. Mowa o wielkiej kompromitacji

Kamil Stoch razem z całą reprezentacja polskich skoczków narciarskich zostali niebywale poniżeni podczas treningu w Niemczech. Wielka kompromitacja.

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła pojawili się dzisiaj w Willingen, by wziąć udział w treningu przed jutrzejszym turniejem Puchar Świata. Wydarzenia, które miały miejsce na skoczni w Niemczech, spotkały się z wielką falą krytyki. Pojawiły się głosy o wielkiej kompromitacji organizatorów konkursu.

Widzisz rysunek ukryty na jednolitym tle? Tylko 3% najwybitniejszych osób potrafi go znaleźćWidzisz rysunek ukryty na jednolitym tle? Tylko 3% najwybitniejszych osób potrafi go znaleźćCzytaj dalej

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła nawet nie oddali jednego skoku

Organizatorzy Pucharu Świata w Willingen zaplanowali, że dziś o godzinie 13. odbędzie się trening, który będzie przygotowaniem do konkursu głównego, który ma odbyć się już jutro. Niestety złe warunki atmosferyczne sprawiły, że plany organizatorów musiały ulec zmianie.

Ze względu na silne porywy wiatru skoczkowie mieli dzisiaj wyjątkowo utrudnione zdanie. Przez całe cztery godziny udało się oddać zaledwie 36 skoków. Skandaliczna wydaje się być decyzja organizatorów, którzy przez tyle godzin, pozwalali, by najlepsi skoczkowie narażali swoje życie. Przedłużający się w nieskończoność konkurs w złych warunkach sprawił, że organizatorzy zakpili ze wszystkich skoczków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama, dziecko rodzi dzieckoNiewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcejCzytaj dalej

Polscy skoczkowie Piotr Żyła, Kamil Stoch i Dawid Kubacki już jutro wrócą na skocznię

Po dzisiejszym fiasku, które miało miejsce w Willingen, skoczkowie narciarscy dostali od organizatorów nowe rozporządzenie dotyczące planu konkursy Pucharu Świata w Willingen. Zgodnie z nowymi założeniami w sobotę o godzinie 14. rozpocznie się trening, już godzinę później kwalifikacje, a około godziny 16. ma rozpocząć się pierwsza runda konkursu. Piotr Żyła, Kamil Stoch i Dawid Kubacki w niedzielę mają skakać od godziny 10:15.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Okazuje się, że prognoza pogody nie sprzyja organizatorom turnieju w Willingen. W rozpoczynający się weekend warunki atmosferyczne mają być równie ciężkie, co dzisiaj. Wiatr może wiać jeszcze silniej. Skoki narciarskie będzie można śledzić na bieżąco w polskiej telewizji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  2. Adam Małysz krytykuje polskiego skoczka. Padły bardzo mocne słowa
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

Psy liże po twarzyWystarczy, że poliże cię pies, skutki są opłakane. Specjaliści ostrzegają, zdjęcia mówią same za siebieCzytaj dalej

źródło: sportowefakty

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News