Kim jest "ekskluzywny menel" Kamil Pawelski? Bloger wystąpił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kim jest "ekskluzywny menel" Kamil Pawelski? Bloger wystąpił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Źródło: instagram.com/ekskluzywny_menel/

Kamil Pawelski - kim jest jeden z uczestników programu rozrywkowego emitowanego przez Polsat, Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jako jeden z nielicznych mężczyzn nadaje trendy w modzie. Czy to on zapoczątkował trend na ubrania w stylu casualowym?

Kamil Pawelski, czyli ekskluzywny menel - kim jest? Wiek, żona, dziecko blogera

Kamil Pawelski urodził się w 1985 roku, więc obecnie ma 34 lata. Mężczyzna jest dyplomowanym psychologiem biznesu, a także absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej o profilu gry na saksofonie altowym. 

Jednak ani z muzyką, ani stricte psychologią nie związał swojej przyszłości zawodowej. W jednym z wywiadów zdradził, że przez ponad dziesięć lat pracował w korporacji z branży mody, to zainspirowało go do założenia bloga i kreowania własnego stylu. Ekskluzywnym Menelem stał się w 2013 roku, to właśnie wtedy napisał pierwszego posta.  

 - Jako chłopak z małej miejscowości, nie do końca rozumiałem, na czym polega życie w dużym mieście. Gdy zacząłem pracować w korporacji, zobaczyłem, że można tu iść szybko do góry po szczeblach kariery. Ludzie obiecywali mi gruszki na wierzbie. Zawsze zależało mi na tym, by być samodzielnym i niezależnym facetem, więc czułem się, jakbym złapał Pana Boga za nogi - wyznaje bloger.

Szybko jego strona internetowa stała się popularna, ponieważ jako jeden z niewielu mężczyzn zdecydował się na kreowanie własnych trendów i zachęcania innych mężczyzn do dbania o siebie i swój wygląd. Na Instagramie jego poczynania modowe śledzi około 70 tysięcy obserwatorów.

Obecnie pełni całkiem nową dla siebie rolę, niedawno został ojcem Abla. Jakiś czas temu mężczyzna wziął sekretny ślub ze swoją wieloletnią partnerką Viktorią Skrobotun. 

 - Moja radość jest jeszcze większa od kilkudziesięciu godzin. Cieszę się, że udało się to utrzymać w tajemnicy. Myślę, że to jest taki moment, którym nie warto mocno epatować. Było super, a jeszcze lepsze przed nami - zdradził jakiś czas po ceremonii.

Ekskluzywny menel w programie Polsatu. To jego pierwszy kontakt z muzyką?

Kamil Pawelski wziął udział w 11. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jako jeden z uczestników mógł wcielić się w największe światowe i polskie gwiazdy i wykonać na scenie ich utwory. W programie Polsatu wcielił się w takich artystów jak Maryla Rodowicz, Seal czy Ryszard Rynkowski. Niestety nie udało mu się odnieść spektakularnego sukcesu i zajął ostatnie miejsce w rankingu. 

Ekskluzywny Menel na rynku muzyczny zadebiutował w 2017 roku, kiedy ukazała się jego płyta pod tytułem Granice. Kilka tygodni przed wydaniem płyty, do sieci trafił utwór "Waiting Room", który był jej zapowiedzią.

  1. Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
  5. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News