Kamil Glik zbeształ publicznie polityka PiS! Internauci mu przyklasnęli
Marcin Owczarek - 7 Grudnia 2018

Kamil Glik zbeształ publicznie polityka PiS! Internauci mu przyklasnęli

Kamil Glik jest obok Roberta Lewandowskiego jednym z najlepszych piłkarzy w Polsce. Cieszy się w kraju ogromną popularnością i internauci chętnie sprawdzają, co u niego słychać. Ten zbeształ ostatnio publicznie polityka PiS. Miał ku temu ważny powód.

Kamil Glik gra na pozycji obrońcy. Jest jednym z najlepszych w swoich fachu. Doceniają go zagraniczne kluby i grał już między innymi w FC Torino, gdzie zaliczył 154 występy, strzelając przy tym 10 goli. Aktualnie gra w AS Monaco, radzi tam sobie naprawdę dobrze. Glik jest również obrońcą w naszej reprezentacji. Nie raz mogliśmy zobaczyć go w akcji i bardzo często wraz z Pazdanem ratuje sytuację pod bramką. Jest także lokalnym patriotą i wspiera swoją rodzinną miejscowość, czyli Jastrzębie-Zdrój. To właśnie tam wybuchł skandal z jego udziałem oraz polityka PiS. Nie tak dawno mieliśmy wybory samorządowe w naszym kraju. Politycy wszystkich partii, klubów i samorządów reklamowali swoje kandydatury. Bardzo często do tego wykorzystuje się bilbordy, które dają szansę, że ktoś zobaczy tak wielki baner. Na jednym z nich znajduje się coś, co bardzo zdenerwowało piłkarza. Lokalny polityk Grzegorz Matusiak, który został posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, zamieścił reklamę w rodzinnej miejscowości. Sugeruje ona, że to dzięki niemu powstało nowe boisko. Zostało oddane do użytku w czerwcu 2017 roku i nazwane imieniem Kamila Glika.

Kamil Glik zrugał polityka PiS

Piłkarz bardzo się zdenerwował i zbeształ polityka w Internecie, zamieszczając zdjęcie bilbordu wraz z podpisem: - Panie Grzegorz Matusiak - Poseł na Sejm RP SUGERUJĘ UPRZEJMIE jak najszybsze usunięcie billboardu i nieprzypisywanie sobie zasług pozyskania ode mnie środków finansowych. Wspieram swoje miasto i ludzi tam żyjących a nie jakąkolwiek partię czy polityka - napisał na Facebooku Kamil Glik. Boisko zbudowano między innymi z datku Kamila Glika. Ten wyłożył na nie aż 150 tysięcy złotych. To bardzo duża kwota, jednak piłkarz bardzo chciał to zrobić. Resort dołożył do inwestycji 155 tysięcy, a resztę pokrył budżet miasta. Łącznie koszt wybudowania nowego boiska wyniósł 660 tysięcy złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Matusiak przeprasza Glika

Grzegorz Matusiak odniósł się szybko do słów piłkarza i przeprosił za to nieporozumienie. Nie chciał urazić Kamila Glika i wykorzystać jego wizerunku do promowania siebie. Nakazał szybką zmianę reklam: - Zaszło nieporozumienie. Prawdą jest, że Ministerstwo Sportu dofinansowano ten projekt w wysokości 155 tys. zł. Billboard promujący tę inwestycję zostanie przygotowany jeszcze raz. Oczywiście bardzo się cieszę, że boisko dumnie nazwane jest Pana imieniem i nazwiskiem. Doceniam Pana zaangażowanie i inicjatywy na rzecz sportu. Mam wiele pomysłów na rozwój sportu w naszym mieście i być może będzie kiedyś okazja, aby na ten temat porozmawiać - wyjaśnił polityk PiS.kamil glik Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia! Poseł PiS wjechał autem w dzieci. Skandaliczne zachowanie
  2. Skandal! Andrzej Duda promuje tekst o tym, że „Unia Europejska to IV Rzesza”
  3. Wszystko było kłamstwem ws. Rydzyka? Macierewicz zdradził prawdę
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 porad co robić
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News