Dramat przed Mundialem. Czołowy polski piłkarz w szpitalu

Dramat przed Mundialem. Czołowy polski piłkarz w szpitalu

Do Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji zostało już tylko 10 dni. Dziś selekcjoner polskiej reprezentacji podaje zaś informacje o tym, którzy piłkarze pojadą na mundial. Niespodziewanie jeden z polskich sportowców trafił do szpitala. Jego szansa na występ na mistrzostwach gwałtownie zmalała.

Od kilku dni polska reprezentacja trenuje przed Mistrzostwami Świata na zgrupowaniu w Arłamowie. Niespodziewanie do mediów dotarła szokująca informacja, że jeden z najlepszych polskich obrońców, Kamil Glik, trafił do szpitala. - Kamil Glik uszkodził bark na treningu. Sytuacja poważna, pojechał na badania do szpitala - napisał na Twitterze dziennikarz sportowy Łukasz Olkowicz.

Kamil Glik trafił do szpitala. Czy pojedzie na mundial?

Na razie nie wiadomo, jaka jest przyczyna kontuzji i na ile jest ona poważna. Kamil Glik jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich piłkarzy. Na co dzień gra jako stoper w AS Monaco. Jego nieobecność w reprezentacji podczas Mistrzostw Świata mogłaby być poważnym osłabieniem naszej drużyny. Jeśli jego stan nie pozwoli mu jechać, selekcjoner może najpóźniej na 24 godziny przed pierwszym meczem wymienić go na innego piłkarza. Taki manewr zastosował trener reprezentacji Belgii, gdzie nie ma pewności co do stanu zdrowia Vincenta Kompanyego.

Polska reprezentacja na mundialu 2018

Polska reprezentacja na Mistrzostwa Świata w 2018 roku jedzie po raz pierwszy od 2006 roku. Mamy wobec niej jednak bardzo duże nadzieje, zwłaszcza po występie polskich piłkarzy na Euro 2016, gdzie Polacy dotarli aż do ćwierćfinału. Kamil Glik, co już wiadomo, znalazł się na liście 23 piłkarzy jadących na mundial. Przede wszystkim dlatego, że jeszcze nie jest znany do końca jego stan oraz powaga jego kontuzji. Po drugie także dlatego, że lista do FIFA została wysłana przed godziną 12, bo taki był wymóg, zaś kontuzja nastąpiła już po tym fakcie. Kamil Glik fot. twitter.com/LukaszOlkowicz Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Gdyby nie sport, to co? Stoch ujawnia, kim miał zostać
  2. Bardzo smutne informacje o Gollobie. Sportowiec niewyobrażalnie cierpi
  3. Astronomiczna kwota! Nawałka za mundial w Rosji już zgarnął fortunę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News