Kamil Glik przerwał milczenie. Nie wszystko stracone?

Kamil Glik przerwał milczenie. Nie wszystko stracone?

Kamil Glik, fundament obrony polskiej reprezentacji piłkarskiej, doznał kilka dni temu poważnej kontuzji barku. Nikt się nie spodziewał, że tak ważna w polskiej drużynie osoba nie pojedzie na mundial. Oficjalne oświadczenie Glika w tej sprawie usłyszeliśmy jednak dopiero dzisiaj. Czyżby nie wszystko stracone?

Kamil Glik na swoim profilu na Facebooku szczerze podziękował wszystkim, którzy okazali mu wsparcie w tak ciężkich chwilach. Jednak to nie wszystko. Filar polskiej obrony daje fanom nadzieję na swój powrót! Na tydzień przez mundialem na swoich kanałach social media napisał: - Na każdym kroku czuję wasze wsparcie i to daje mi jeszcze większego kopa, żeby walczyć z czasem i kontuzją. Jestem już w Polsce i zrobię wszystko, żeby być dla was i naszego zespołu w Rosji. Polska Dawaj! - napisał Glik.

Kamil Glik zagra na mundialu? Wszystko okaże się już 19 czerwca!

Można przypuszczać, że powyższe słowa Glika dają nadzieję na jego występ na mundialu. Jednak patrząc na to z drugiej strony, byłaby to sytuacja niebezpieczna dla samego piłkarza i ostatecznie polskiej drużyny. Lekarz kadry Jacek Jaroszewski stwierdził, że Glik najpewniej będzie musiał przejść poważną operację. Możliwe, że post wysłany przez piłkarza ma dodać otuchy fanom i wzmocnić ducha walki pozostałych członków drużyny. Polacy są podzieleni - choć wszyscy życzą Kamilowi szybkiego powrotu do zdrowia, duża część z nich jest zdania, że nie powinien ryzykować utraty swojego zdrowia. Pewność odnośnie występu Glika na mundialu będziemy mieli dopiero 19 czerwca, to wtedy Polska zagra inauguracyjny mecz z Senegalem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator
  2. Przed śmiercią Jan Paweł II wyrzekł słowa o Rydzyku. Ogromne kontrowersje
  3. W Polsacie był najlepszy. Dziś mierzy się z chorobą, "ledwo mówię"
  4. To nie miało wyjść na jaw! Wiemy ile Lewandowski bierze za reklamę, jest KWOTA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News