Wstrząs w kadrze przed meczem z Japonią! Odejdzie kluczowy zawodnik?
Jan Odyniec - 28 Czerwca 2018

Wstrząs w kadrze przed meczem z Japonią! Odejdzie kluczowy zawodnik?

Już w czwartek o godzinie 16 rozpocznie się ostatni mecz polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji. Wszyscy zastanawiają się, czy nasza kadra ma szanse ze świetnie grającą Japonią. Tymczasem okazuje się, że tuż przed rozpoczęciem meczu w reprezentacji doszło do rozłamu.

Polska gra z Japonią o honor, Japonia zaś - o awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata. W grupie H zdarzyć się może jeszcze bardzo wiele. Na chwilę obecną jedyna rzecz, która jest pewna, to fakt, że polscy piłkarze wracają do domu. W meczu z Japonią zdarzyć się jednak może jeszcze wszystko. Od niego może także bardzo wiele zależeć jeśli chodzi o przyszłość polskiej kadry. Jaki skład wyjdzie na boisko? Czy po mundialu Adam Nawałka dalej będzie selekcjonerem polskiej reprezentacji? Czy kadrę opuści kluczowy zawodnik - Kamil Glik?

Rozłam w polskiej kadrze tuż przed meczem z Japonią

Media informują o konflikcie w polskiej kadrze narodowej, który może doprowadzić do jej całkowitego rozpadu. Już wcześniej pisano o tym, jednak teraz sprawa miała się potwierdzić. Kamil Glik, który jest najlepszym polskim obrońcą, miał w konflikcie z Adamem Nawałką być od wielu tygodni. Kontuzja, której doznał w dniu ogłoszenia składu na mundial miała jeszcze bardziej rozdrażnić selekcjonera. Sam Kamil Glik podkreślał, że po kontuzji prawdziwe wsparcie otrzymał tylko od swojej żony, zaś nikogo w sztabie trenerskim nie interesowało, czy pojedzie na mistrzostwa świata, czy nie. Ostatecznie piłkarz pojechał do Rosji, zagrał jednak tylko w ostatnich 10 minutach drugiego meczu. I to pomimo twierdzenia, że jest już przygotowany do gry. Trudno to zrozumieć, ma to jednak sens w kontekście tezy o konflikcie między piłkarzem a trenerem. Jak "minister obrony" zagra w ostatnim meczu z Japonią?

Kamil Glik odejdzie z reprezentacji?

Mówi się także coraz częściej, że w reprezentacji zostanie albo Kamil Glik, albo Adam Nawałka. A o odejściu tego ostatniego ma rzekomo zadecydować wynik meczu Polska-Japonia, który rozpocznie się w czwartek o godzinie 16 polskiego czasu. Jeśli mecz wygramy lub chociaż w dobrym stylu zremisujemy, wiele wskazuje na to, że Adam Nawałka zostanie w kadrze i będzie mógł zrehabilitować się przygotowując polską reprezentację do Mistrzostw Europy w 2020 roku. Jeśli jednak prawdziwe jest ultimatum, które miał rzekomo postawić Glik, dobry wynik w meczu z Japonią może oznaczać, że opuści on szeregi kadry narodowej już na zawsze. To z kolei oznaczać będzie poważne osłabienie drużyny w najbliższych eliminacjach do Euro.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Tajemnicze słowa Bońka. Lewandowski może wylecieć z kadry
  2. Tragedia podczas Mundialu. Odszedł kultowy komentator piłkarski, serce nie wytrzymało
  3. Skandal na Mundialu! Piłkarz i kibice RZUCILI SIĘ na siebie
niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej
polskakolumbia_wstepMEMY po meczu Polska-Kolumbia. Internet nie zapomina!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News