Słowa Glika wprawiły wszystkich w osłupienie! Mecz z Japonią będzie katastrofą

Słowa Glika wprawiły wszystkich w osłupienie! Mecz z Japonią będzie katastrofą

Kamil Glik zaskoczył polskich kibiców, którzy czekają obecnie na mecz krajowej reprezentacji z kadrą Japonii. Piłkarz wypowiedział się o drużynie Adama Nawałki w niezwykle ostrym tonie, nie pozostawiając jej sympatykom zbyt wiele nadziei.

Glik tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Rosji doznał poważnej kontuzji. Chociaż ostatecznie udało mu się pokonać problemy zdrowotne, nie znalazł się w meczowych jedenastkach rozpoczynających spotkania z Senegalem oraz Kolumbią.

Kamil Glik o Polakach na mundialu

Zawodnik zdecydował się jednak wreszcie wypowiedzieć na temat poczynań polskiej kadry na tegorocznym mundialu. Jego słowa zdecydowanie nie nastrajają pozytywnie przed meczem z Japonią, który zakończy zmagania drużyny Nawałki w fazie grupowej. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejna porażka i czują to nawet zawodnicy. - Jak zagrać w ostatnim meczu z Japonią, by wygrać? Gdybyśmy to wiedzieli, mielibyśmy już kilka punktów na swoim koncie, ale nie mamy. (...) Sami jesteśmy ciekawi, co będzie. Na razie trwa mundial, po nim - jak mówi sam prezes - przyjdzie czas rozliczeń - powiedział zmieszany Glik.

Gorzkie słowa polskiego reprezentanta

Słowa Kamila Glika z dzisiejszej konferencji prasowej wprawiły w osłupienie opinię publiczną. Piłkarz otwarcie przyznał, że jesteśmy najgorszą drużyną na Mundialu 2018. Chociaż nie trudno jest zauważyć, że nasi zawodnicy nie radzą sobie najlepiej podczas tych rozgrywek, to nikt nie spodziewał się aż tak brutalnej szczerości. - Na pewno na mistrzostwach grała inna drużyna niż na Euro 2016. W tamtej wszyscy się zakochaliśmy. Teraz to była inna kadra. Było w niej kilka zmian i personalnych, i taktycznych. A że nie wyszło, co się stało? Stało się to, że w dwóch meczach byliśmy słabsi. Wypadliśmy blado. Jeśli nie byliśmy najgorszą, to jedną z najgorszych reprezentacji na tym turnieju. A dlaczego tak było? Przyczyn jest kilka. Na pewno nie zadecydowała jedna rzecz. No, ale byliśmy słabi - dodał także gorzko polski piłkarz.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ekspert Polsatu ostatecznie upokorzył polskich reprezentantów. Kadra ośmieszona NA ŻYWO
  2. Pawłowicz zaatakowała piłkarzy. Boniek odpowiedział jej w mistrzowskim stylu
  3. Mundial 2018: Koszmar reprezentanta. W pokoju znalazł ciała martwych rodziców
Następny artykuł