Kamil Glik
Fot. YouTube/Łączy nas piłka
Wiadomości Pikio - 26 Czerwca 2018

Gigantyczny skandal na konferencji! Glik wpadł w furię: "OHYDNE KŁAMSTWO"

Krajowe media obiegły w ostatnim czasie informacje dotyczące rzekomej afery alkoholowej w polskiej kadrze. Na temat tych właśnie plotek zdecydował się na konferencji prasowej wypowiedzieć wyraźnie oburzony Kamil Glik. Jakie stanowisko zajął zawodnik?

Jedną z teorii dotyczących przyczyn porażki drużyny Adama Nawałki na Mistrzostwach Świata w Rosji była domniemana afera alkoholowa. O mocno zakrapianych imprezach przed ważnymi meczami informował jako pierwszy "Przegląd sportowy", powołując się na swego anonimowego informatora. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego powołał się na aferę alkoholową, która miała mieć miejsce w październiku 2016 roku. Adam Nawałka ukarał wówczas swoich zawodników za mocno zakrapianą imprezę sporymi karami finansowymi. Boruc, Teodorczyk, Glik i Grosicki mieli wówczas zapłacić po 50 tys. zł, a siedmiu innych zawodników po 10 tys. zł. Dziennikarz napisał również, że "granice były przekraczane też podczas przedmundialowych przygotowań, ale nic z tym nie zrobiono".

Kamil Glik oburzony doniesieniami polskich mediów

Piłkarze kadry bardzo szybko wyrazili swe niezadowolenie kontrowersyjnymi plotkami. Szczególnie ostro na ich temat wypowiedział się Kamil Glik, który pojawił się na ostatniej konferencji prasowej reprezentacji. - To ohydne kłamstwo! Wstyd, że ktoś coś takiego napisał. Nigdy nie było problemów z dyscypliną. Słyszę, że są podziały na grupy, że dostaliśmy ogromne premie za te mistrzostwa. Jest to ohydne - grzmiał stanowczo piłkarz.

Oficjalne stanowisko zawodnika

Dlaczego więc kadra poniosła tak bolesną porażkę? Glik postanowił chociaż częściowo spróbować odpowiedzieć na to pytanie. - Stało się to, że w tych dwóch meczach byliśmy drużyną, która na pewno zaprezentowała się jeśli nie najgorzej, to była na pewno jedną z najgorszych na tych mistrzostwach i trzeba to sobie powiedzieć otwarcie. Przyczyn było kilka, na pewno nie jedna rzecz zdecydowała, że osiągnęliśmy taki wynik na tych mistrzostwach - powiedział gorzko wyraźnie zawiedziony Glik.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Słowa Glika wprawiły wszystkich w osłupienie! Mecz z Japonią będzie katastrofą
  3. Pawłowicz zaatakowała piłkarzy. Boniek odpowiedział jej w mistrzowskim stylu
  4. Tragedia podczas Mundialu. Odszedł kultowy komentator piłkarski, serce nie wytrzymało
  5. Lewandowska w końcu zabrała głos! Internauci: „Pani jest żenadą”
ZAMIANA
polskakolumbia_wstepMEMY po meczu Polska-Kolumbia. Internet nie zapomina!Czytaj dalej
nawalkaMEMY po meczu Polska-Senegal. Internauci nie oszczędzili nikogo!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News