Durczok po wyjściu z aresztu od razu poszedł do karczmy. Wyrzucony z TVN gwiazdor siedział za pijacką jazdę

Durczok po wyjściu z aresztu od razu poszedł do karczmy. Wyrzucony z TVN gwiazdor siedział za pijacką jazdę Źródło: youtube/super_express/

Kamil Durczok kilka dni temu trafił do aresztu po tym, jak został zatrzymany przez policję. Media od razu zaczęły rozpisywać się nad jego losem, czekając na dalszy rozwój sytuacji. Ku ich zaskoczeniu, dziennikarz szybko opuścił celę.

Kamil Durczok znów może cieszyć się wolnością, którą zwróciła mu odpowiednio wysoka kaucja. Gwiazdor TVN nie tracił czasu i od razu udał się na dogodny obiad do niedalekiej karczmy. Choć mogłoby się wydawać, że najgorsze ma już za sobą, sprawa wciąż jest w toku, a Durczok zdecydowanie ma powody do zmartwień. 

Kamil Durczok opuścił areszt i od razu udał się na obiad 

Zapewne nawet ci, którzy nie mieli nigdy tej "przyjemności" by spędzić w areszcie choć kilkanaście godzin zdają sobie sprawę, że warunki nie są tam najprzyjemniejsze. Szare cele, brak prywatności i niesmaczne obiady to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Nic zatem dziwnego, że Durczok, który opuścił areszt za poręczeniem w wysokości 15 tysięcy złotych od razu udał się do restauracji "Karczma" na posiłek.

 

Zakład opuścił w towarzystwie swoich prawników, zatem najprawdopodobniej podczas obiadu zamierzał omówić kolejne działania. Informacje, które pojawiają się w mediach pokazują, że ten zdecydowanie ma o co się martwić, a kwestii do przedyskutowania może być wiele. Przede wszystkim warto wspomnieć, że po tak poważnym przewinieniu jego kariera stanęła pod wielkim znakiem zapytania, a nieoficjalnie wiadomo, że dziennikarz stracił swoją posadę w telewizji TVN. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor TVN trafił do aresztu za pijacką jazdę. Usłyszał zarzuty 

Przypominamy, że kilka dni temu Kamil Durczok został zatrzymany przez policję po tym, jak uderzył samochodem w słupki oddzielające pasy ruchu. Funkcjonariusze od razu przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wiadomo, że dziennikarz usłyszał dwa zarzutu: za jazdę pod wpływem alkoholu oraz stworzenie bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia w ruchu lądowym. Choć udało mu się opuścić areszt, sprawa nie dobiegła końca i gwiazdora czeka jeszcze proces. Media podają, że Durczokowi grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Uwielbiany gwiazdor serialu "Barw Szczęścia" długo ukrywał to przed światem. Właśnie wyszło na jaw, że jest gejem
  5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
  6. Alarmy pogodowe dla 7 województw. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj
  7. Danuta Holecka z trudem powstrzymywała łzy. Wszystko przez jej syna i jego nową żonę

Źródło: wpolityce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News