Z kim podróżował Kamil Durczok? Ponoć towarzyszyła mu 20-latka

Z kim podróżował Kamil Durczok? Ponoć towarzyszyła mu 20-latka Źródło: Youtube/Super-Express

Kamil Durczok po raz kolejny znalazł się na celowniku opinii publicznej. Spowodował wypadek prowadząc swój luksusowy samochód pod wpływem alkoholu. Okazało się, że towarzyszyła mu młoda kobieta.

Kamil Durczok wstrząsnął opinią publiczną, powodując po pijaku wypadek samochodowy. Z informacji policji wynika, że gdy prowadził swoje BMW X6 miał we krwi 2,6 promila alkoholu. Według nieoficjalnych informacji - w takim stanie pokonał aż 400 kilometrów. To jednak nie koniec zaskakujących informacji - jak podają źródła, na fotelu pasażerskim siedziała 20-letnia kobieta. 

Kamil Durczok miał towarzystwo. W aucie w trakcie wypadku była kobieta

Były dziennikarz TVN spowodował wypadek poprzez uderzenie w pachołki rozdzielające pasy drogi. Jeden z obiektów uderzył w auto jadące z pasa naprzeciwko. Wiadomo, że w trakcie zdarzenia wystrzeliły dwie poduszki powietrzne. Z początku informowano, że obok Kamila Durczoka siedział pies, jednak najnowsze informacje rzucają nowe światło na sprawę.

Można być niemal pewnym, że ktoś towarzyszył dziennikarzowi w trakcie podróży. Pracownik autoryzowanego serwisu BMW potwierdził, że druga poduszka wystrzeliwuje tylko wtedy, kiedy ktoś siedzi na fotelu pasażera. Z nieoficjalnego źródła, wynika, że w BMW X6 Durczokowi towarzyszyła 20-letnia kobieta. Dziennikarz miał wracać z nią z bliżej nieznanych powodów do Władysławowa. W nadmorskim kurorcie odbyła się dzień wcześniej impreza, w której Kamil Durczok miał doprowadzić się do stanu nietrzeźwości.

Prawdopodobny romans Kamila Durczoka z 30-lat młodszą kobietą

Chwilę po wypadku, kobietę z miejsca zdarzenia miał zabrać brat dziennikarza - Dominik Durczok. Powodem szybkiej ewakuacji 20-latki z miejsca wypadku miał być strach przed rodzicami. Kobieta nie chciała, aby dowiedzieli się, że jest w jakiejś relacji z 31-lat starszym dziennikarzem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo natomiast czy faktycznie Kamil Durczok jest w związku ze swoją pasażerką, jest to jednak wysoce prawdopodobne.  Były dziennikarz TVN był wcześniej żonaty z dziennikarką TVP Katowice - Marianną Dufek, z którą rozwiódł się w 2017 roku. Jego żona deklaruje, że podpisała dokument, w którym orzekła, że przez 5 lat od rozwodu nie będzie się wypowiadać na temat swojego męża. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda ''Wojny domowej'' miała męża TYRANA. Córka zostawiła ją w ciężkiej chorobie, zmarła w samotności
  2. Uwielbiany piosenkarz pokazał PARTNERA!! Jego ujawnienie to szok dla wszystkich, kobiety traciły dla niego głowę. Są wściekłe
  3. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  4. Narzeczony zdradził Malwinę z jej siostrą. Zrewanżowała się w nietypowy sposób
  5. Zaskakujące słowa Rozenek do męża. "Niech się dowiedzą, jak mnie tłamsisz"
  6. Wszystko poszło nie tak. Ludzie zamarli, niektórzy zaczęli piszczeć, Doda miała wypadek podczas występu na żywo

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News