Była żona pogrąży Kamila Durczoka? Mowa o wielkim przekręcie finansowym

Była żona pogrąży Kamila Durczoka? Mowa o wielkim przekręcie finansowym Źródło: screen youtube.com/20m2

Kamil Durczok jeszcze nie wykaraskał się ze swoich lipcowych problemów, a już wpadł w kolejne. Tym razem była gwiazda TVN podejrzana jest o przekręty finansowe.

Kamil Durczok za sprawą swojej przejażdżki pod wpływem alkoholu autostradą A1 wywołał gigantyczny szum w mediach, zwłaszcza że dziennikarz jeszcze nie tak dawno mówił, że jest abstynentem. Durczok przyznał się do wszystkiego, ale wraz ze swoim obrońcą nie chciał się zgodzić na klasyfikację swojego czynu jako prawdopodobieństwa spowodowania katastrofy w ruchu lądowym.

Mimo wszystko była gwiazda TVN musiała zapłacić aż 100 tysięcy złotych kaucji, aby pozostać na wolności. Teraz w mediach pojawiła się kolejna afera z Kamilem Durczokiem w roli głównej i tym razem chodzi o przekręty finansowe.

Kamil Durczok w środku kolejnej afery

Nie da się ukryć, że 2019 to nie będzie najlepszy rok dla Kamila Durczoka. Najpierw afera związana z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu, gdzie w wydychanym powietrzy miał aż 2,5 promila, a teraz przekręty finansowe, o których miała poinformować media jego była żona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodzi dokładniej o mieszkanie w Szczyrku, na który wzięto kredyt. Problem w tym, że na dokumencie widnieje podpis ówczesnej małżonki dziennikarza, a ona sama twierdzi, że podpis został sfałszowany. Dodatkowo mecenas reprezentujący w tej sprawie Kamila Durczoka utrzymuje, że kobieta była obecna podczas podpisywania całej dokumentacji i zrobiła to własnoręcznie.

Cała sprawa dopiero ujrzała światło dzienne i wciąż nie wiadomo w niej wielu rzeczy, chociażby tego, kto miałby sfałszować podpis. Oczywiście pierwsze podejrzewani wśród wielu osób padają na samego Kamila Durczoka, jednak jak na razie brak jakichkolwiek dowodów na poparcie tej hipotezy.

Dzisiaj grzeje: 1. Przywieziono trumnę, w której spoczywa Piotr Woźniak-Starak. Chwilę później wszyscy usłyszeli przeszywający dźwięk, który przenikał serca. Organy zagrały ostatnie pożegnanie
2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

Umowa kredytowa miała zostać podpisana w 2009 roku i fakt, że dopiero po tylu latach dowiadujemy się, o tym, że podpis na niej ma być sfabrykowany, również wzbudza liczne wątpliwości oraz kontrowersje. Bez wątpienia w ciągu kolejnych dni pojawi się w tej sprawie znacznie więcej szczegółów, ale i tak już teraz Kamil Durczok wpadł w kolejne poważne tarapaty.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Cały TVN oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Takich pochwał nie zebrał pośmiertnie jeszcze nikt. Będziecie wzruszeni
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Myślał, że pies nie żyje i zakopał zwierzę. Nagle spod ziemi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki
  4. Brutalnie zabił matkę. Siostra przyłapała go jednak na czymś o wiele gorszym, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka: Zaczęło się, przy trumnie jest przedmiot, który wyciska łzy

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu