Czy Kamil Durczok był pierwowzorem postaci stworzonej przez jego partnerkę?
Magazyn VIVA! YouTube.com
Agata Jaroszewska - 27 Lipca 2020

Była partnerka Durczoka przerwała milczenie. Zdradziła powalające szczegóły

Kamil Durczok jest jednym z bardziej znanych dziennikarzy, który jakiś czas temu odszedł z TVN w atmosferze skandalu. Teraz po raz kolejny zawisły nad nim czarne chmury. Była partnerka napisała książkę, w której wiele osób wskazuje, że to właśnie on był inspiracją dla jednej z postaci.

Kamil Durczok przez wiele lat żonaty z Marianną Dufek, lecz jego małżeństwo definitywnie skończyło się w 2017 roku. Po tym dziennikarz szukał miłości w ramionach kilku kobiet. Jedną z nich była Jula Oleś za sprawą, której Kamil Durczok ponownie znalazł się na językach wszystkich.

Edward Gierek gróbW sieci pojawiły się zdjęcia grobu Edwarda Gierka. Obraz, który może zawieść wieluCzytaj dalej

Czy Kamil Durczok był inspiracją do stworzenia jednej z postaci?

Kamil Durczok związany był z młodszą o 22 lata Julią Oleś w latach 2017-2019. Blogerka w życiu zawodowym pełniła funkcję jego zastępczyni w serwisie Silesion.pl między 2016 a 2018 rokiem. Była partnerka dziennikarza wydała niedawno książkę, która stała się źródłem wielu dyskusji na temat tego, jaka relacja łączyła tych swoje. Wiele osób widzi w jednej z postaci silną inspirację jej byłym partnerem, ale 30-letnia Julia Oleś nie odniosła się jeszcze do tych rewelacji. Jeśli jednak jest to prawda i zaczerpnęła inspirację ze swoich własnych doświadczeń to jej relacja nie przedstawia się w najlepszych barwach. Książka porusza bowiem wyjątkowo trudny temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Królowe życia, bohaterka oszpeciła twarzKrólowa życia oszpeciła sobie twarz? Fani mocno podzieleni, jej wygląd może powodować zamęt w głowieCzytaj dalej

Temat wydaje się wyjątkowo aktualny

Julia Oleś w swojej powieści opisała związek dwóch osób i nie ma wątpliwości, że należy on do wyjątkowo niezdrowych. Młoda projektantka wnętrz zakochana jest w starszym mężczyźnie mającym powiązania z władzami. Niestety w wyniku afery został skompromitowany, a tworzony przez niego związek pełen jest toksycznych zachowań. Chociaż autorka powieści w żadnym momencie nie przyznała, że Kamil Durczok oraz to, co ich łączyło, było pierwowzorem wydarzeń w książce, to wiele osób twierdzi, że podobieństw jest aż nadto. Serwis Pomponik podaje, że pisanie było dla niej formą terapii po zakończeniu relacji z wymagającym partnerem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski

2. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa

3. Nowa żona gwiazdora "Świata według Kiepskich" wylądowała w szpitalu. Aktor zareagował natychmiast

Kamil Durczok nagle stracił wszystko

Kamil Durczok był cenionym dziennikarzem i nikt nie spodziewał się, że jego kariera telewizyjna skończy się w takich okolicznościach. Oskarżony o molestowanie toczył długie batalie sądowe. Udzielił również wielu wywiadów, w tym trudny i bezpośredni dla Romana Praszyńskiego z "Vivy". Dziennikarz nie bał się zadawać kłopotliwych pytań i nie owijał w bawełnę, a całą rozmowę można obejrzeć na kanale magazynu na YouTubie. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Gwiazda polskiego sportu wstąpiła do kościoła Świadków Jehowy. Szczere słowa o zmianie religii
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. Niemcy: Druga fala epidemii już nadeszła. Liczba przypadków tylko jednego dnia jest zatrważająca
  8. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  9. Przyłapali Magdę Gessler na wakacjach i zrobili jej kompromitujące zdjęcie. Prawda wyszła na jaw, niestety

Martyna Wojciechowska ma córkęPrzykre informacje o córce Martyny Wojciechowskiej, mało kto wiedział. "Zostaje tylko modlitwa"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News