Kamil Durczok zdecydował się na radykalny krok. Chodzi o jego syna

Kamil Durczok zdecydował się na radykalny krok. Chodzi o jego syna Źródło: Instagram / kamil_durczok

Kamil Durczok stał się bohaterem licznych afer i skandali, za które grozi mu odpowiedzialność karna. Mężczyzna podjął jednak ostatnio ważną decyzję.

Kamil Durczok ma za sobą bardzo ciężki okres. Liczne skandale i afery oraz niezgodne z prawem praktyki, których dopuszczał się sławny dziennikarz, odbiły się na jego życiu oraz relacjach z najbliższymi. Teraz mężczyzna podjął ważne kroki, by wszystko naprawić.

Kamil Durczok ma za sobą liczne afery

Popularny dziennikarz popełnił w życiu wiele błędów, za które teraz będzie musiał zapłacić sroga karę. Liczne afery i skandale z udziałem mężczyzny odbiły się przede wszystkim na jego rodzinie i przyjaciołach. Dziś Kamil Durczok już nie ukrywa swoich problemów. 

- Dostaniecie to, co jestem Wam winien. Dostaniecie prawdę. Dzięki, że jesteście. Jestem alkoholikiem. Od lat. Od miesięcy niepijącym. Jestem z tego dumny. Nie piję czwarty miesiąc - napisał dziennikarz w mediach społecznościowych.

Durczok chce stanąć na nogi i naprawić to, co przez wiele lat udało mu się zaprzepaścić. Najważniejszym celem jest dla niego naprawa relacji z synem, Kamilem Durczokiem Jr. 22-letni mężczyzna dzielnie znosił kolejne wybryki ojca, bo od dziecka traktował go jak autorytet. Wspierał tatę po aferze mobbingowej w stacji TVN oraz po utracie pracy. Pomagał mu również po rozwodzie.

Kamil Durczok chce wszystko naprawić dla syna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy pijany dziennikarz spowodował kolizję na drodze, to właśnie syn zajął się jego psem, gdy on sam trafił do izby wytrzeźwień. Ale niechlubne nazwisko taty-aferzysty bardzo mu ciążyło. Kilka miesięcy temu młody mężczyzna zmienił je na Dufek-Durczok. Pozostawił drugi człon z szacunku do babci.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

Dziś Kamil Durczok Senior zrozumiał, jak wiele krzywdy wyrządził swojemu synowi. Chce naprawić ich relacje i pokazać mu, że ma siłę, by się zmienić. 

- Choć wiele osób nie daje wiary w szczerość jego słów i chęć poprawy, nie brakuje też takich, którzy są przekonani, że jego zachowanie to początek metamorfozy, którą zamierza przejść z myślą o sobie, ale przede wszystkim dla syna. Chce mu udowodnić, że potrafi zawrócić z drogi, którą do tej pory szedł. Jest mu to winien - powiedział dziennikarzom "Na Żywo" jeden z informatorów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Byli w Chinach, kiedy wybuchła epidemia. Teraz wracają do Polski
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Z wyglądu zmłodniała o 20 lat dzięki niezwykłej metamorfozie
  4. Niepojęte. Kilkuletnia dziewczynka urodziła dziecko, jej historia jest porażająca
  5. Tata chciał przytulić syna po raz pierwszy od dawna. 13-latek odmówił, kilka godzin później wydarzyło się najgorsze

źródło: Pomopnik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News