Mama Kamila Durczoka przerwała milczenie po jego wypadku. Jej słowa rozrywają serca

Mama Kamila Durczoka przerwała milczenie po jego wypadku. Jej słowa rozrywają serca Źródło: YouTube - Super Express

Kamil Durczok musiał mierzyć się z głośną krytyką po wypadku samochodowym, który spowodował. O nieszczęśliwym zdarzeniu wypowiedziała się matka dziennikarza. Jej słowa są bardzo przykre.

Kamil Durczok ma sporo problemów w związku z głośnym wypadkiem, który spowodował kilka dni temu. Dowiedzieliśmy się wówczas, że znany dziennikarz prowadził samochód pod wpływem alkoholu i byliśmy o krok od tragedii. Na szczęście udało się jej uniknąć. Doszło do wypadku, w efekcie którego nikt nie poniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci twierdzili, że prezenter miał mnóstwo szczęścia.

W sprawie wypadku wypowiedziało się już bardzo wiele osób, lecz do tej pory nie mieliśmy okazji usłyszeć jednej z osób, które można uznać za zdecydowanie najbliższą Kamilowi Durczokowi. Chodzi o matkę dziennikarza, która zdecydowała się na bardzo krótką wypowiedź. Jej słowa wzruszyły internautów, którzy starają się nie myśleć o tym, co musi teraz czuć matka prezentera.

Kamil Durczok spowodował wypadek na autostradzie

O wypadku spowodowanym przez byłego szefa Faktów dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Kamil Durczok jechał samochodem pod wpływem alkoholu. Jak wykazały badania policji przeprowadzone na miejscu, znany z telewizji dziennikarz miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zadecydowali o zatrzymaniu mężczyzny.

Po czasie wyszedł on na wolność za poręczeniem majątkowym. Wówczas zdecydował się zabrać głos i przeprosić wszystkich za sytuację, do której sam doprowadził. Twierdził, że jest mu bardzo przykro nie tylko przez to, że postąpił wbrew sobie, ale również wobec tego, że zawiódł wszystkie bliskie mu osoby. W końcu pojawił się komentarz jego matki.

Kamil Durczok wyraził skruchę po wypadku

Mama Kamila Durczoka postanowiła, że pomoże i wesprze swojego syna w prawdopodobnie najtrudniejszym momencie jego dotychczasowego życia. Słowa kobiety wzruszyły internautów. Niektórzy z nich stwierdzili, że starsza kobieta zachowała się dokładnie tak jak powinna, dzięki czemu Durczok z pewnością nie może czuć się osamotniony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama Kamila Durczoka zaznaczyła, że na pewno przeprowadzi z nim bardzo poważną rozmowę, ale nie zapomni też o wsparciu, jakie jej syn powinien otrzymać w tak ciężkiej dla niego chwili.

- Zrobię i jedno i drugie, przecież to moje dziecko - przyznała mama dziennikarza w jednym z wywiadów.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
2. Fiskus wyposażył swoich urzędników w nowy sprzęt. Mocno się zdziwisz czym teraz dysponuje skarbówka

Kamil Durczok może cieszyć się, że pomimo katastrofalnej sytuacji wciąż może liczyć na pomoc i wsparcie najbliższej mu osoby, która była dla niego niezastąpiona przez wiele lat. Jego mama z pewnością bardzo przeżyła całą sytuację, ale postanowiła nie załamywać się i sprawić, by jej syn nie przechodził wielkiego piekła, nie mając nikogo, kto mógłby mu pomóc.

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ma przedziwne sny gdy jej organizm jest wycieńczony. Opowiedziała co jej się śni
  4. Oficjalne: To nie było samobójstwo! Telewizja Polsat właśnie podała pilne informacje na temat jednej z najgłośniejszych politycznych śmierci - Brunona K.
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu