Kamil Durczok może nie wyjść z więzienia do końca życia. Nowe informacje od prokuratury w sprawie byłego gwiazdora TVN

Kamil Durczok może nie wyjść z więzienia do końca życia. Nowe informacje od prokuratury w sprawie byłego gwiazdora TVN Źródło: .

Kamil Durczok po raz kolejny ma poważne problemy z prawem. Tym razem były dziennikarz TVN może jednak trafić do wiezienia do końca życia. Właśnie pojawiły się nowe informacje od prokuratury w tej szokującej sprawie.

Kamil Durczok wczorajszego popołudnia został zatrzymany przez służby. Na byłym dziennikarzu TVN ciążą poważne zarzuty i jak wynika z informacji podanych przez prokuraturę, mężczyzna może spędzić rzekomo w wiezieniu resztę życia. Do sądu ma trafić jeszcze dziś wniosek o tymczasowy areszt dla podejrzanego. 

Kamil Durczok posługiwał się sfałszowanymi wekslami?

Wczorajszego popołudnia media obiegła informacja o zatrzymaniu Kamila Durczoka przez policję. Jak wynika z ustaleń portalu Wirtualna Polska, Kamil Durczok w 2009 roku rzekomo miał złożyć dwa "weksle własne" w jednym z banków. Poręczenia opiewały rzekomo na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich i ponad 300 tys. zł. Pod dokumentami z tej sprawy miały być dwa podpisy - Kamila Durczoka oraz jego żony. Jak się okazało, weksle były sfałszowane.

Tymczasowy areszt dla Kamila Durczoka

Katowicka Prokuratura chce jeszcze dziś wystąpić do Sądu o areszt dla podejrzanego Kamila Durczoka. 

- Z uwagi na treść wyjaśnień, które zdaniem prokuratora wymagają zweryfikowania, a również z uwagi na grożącą surową karę za czyn zarzucany podejrzanemu, który stanowi samoistną przesłankę do stosowania środków zapobiegawczych, prokurator zdecydował się skierować wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Katowicach Agnieszka Wichary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciążące na Kamilu Durczoku zarzuty są bardzo poważna, a kara za popełniony czyn jest niezwykle wysoka. Byłemu dziennikarzowi grozi bowiem nawet 25 lat więzienia. Jeśli Sąd zdecyduje się wymierzyć mu najwyższą karę, to dziennikarz będzie mógł wyjść na wolność dopiero w wieku 76 lat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Niestety to nie jedyne kłopoty z prawem byłego dziennikarza TVN. W tym roku Kamil Durczok spowodował także wypadek samochodowy. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu i miał w swoim organizmie 2,6 promila. Wtedy też przyznał się do winy i przeprosił wszystkich, którzy w niego wierzyli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News