Kamil Durczok i Marianna Dufek
East News MAREK ZIELINSKI
Jakub Kossakowski - 3 Maja 2020

Była żona Kamila Durczoka w końcu przerwała milczenie. Wolałaby zapomnieć, wstyd zmusił ją do radykalnych kroków

Ciężko znaleźć dziennikarza, który wywołał takie poruszenie wśród Polaków. Afery, których bohaterem był Kamil Durczok w znacznym stopniu wpłynęły się na jego karierę i opinię w społeczeństwie. Niestety odbiły się one również na życiu jego byłej żony.

Kamil Durczok przez liczne kontrowersyjne incydenty, w których brał udział, rozczarował wiele osób. Nie inaczej było w przypadku jego byłej żony. Marianna Dufek wyjawiła ostatnio, jak sobie poradziła z tą trudną sytuacją i kto był wówczas dla niej największym wsparciem.

WiadomościNiewyobrażalna tragedia, nie żyje 47 osób, 75 jest rannych. Dramatyczne wiadomości poruszyły wszystkich mieszkańców WenezueliCzytaj dalej

Marianna Dufek i Kamil Durczok byli małżeństwem przez wiele lat

Ekscesy, w których uczestniczył Kamil Durczok z całą pewnością odbiły się głośnym echem. O życiu u boku dziennikarza jakiś czas temu wypowiadała się jego była partnerka. Ostatnio milczenie przerwała Marianna Dufek. Kamil Durczok przez wiele lat był jej mężem i rozwiedli się trzy lata temu. Ich związek małżeński trwał 20 lat i przetrwał wiele prób.

Kamil Durczok poznał swoją przyszłą żonę blisko 25 lat temu. Była ona wówczas dziennikarką związaną ze stacją TVP Katowice. Para wkrótce wzięła ślub, a w ich życiu pojawił się syn. Wtedy Marianna Dufek zrezygnowała z kariery dziennikarskiej i zajęła się domem. Kamil Durczok stawał się z kolei coraz bardziej rozpoznawalny. Nikt nie spodziewał się, że ich małżeństwo po 20 latach dobiegnie końca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku5 znaków zodiaku o niebywałej urodzie. Ciężko się im oprzeć, wszyscy tracą dla nich głowęCzytaj dalej

Małżeństwo zostało wystawione na ciężkie próby

Kiedy Kamil Durczok zachorował na nowotwór, to właśnie Marianna Dufek okazywała mu największe wsparcie. Okazywała mu je również gdy pod jego adresem padły oskarżenia o mobbing, a nawet kiedy związał się z młodszą o 20 lat kobietą. Wszystko miało jednak swoje granice i Marianna Dufek zdecydowała się na rozwód. Rozstanie nie zmienia jednak faktu, że afery, w których uczestniczył Kamil Durczok, musiały być dotkliwe dla jego byłej żony i syna. W związku z nimi Marianna Dufek podjęła ważną decyzję.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny
2. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość

Nie da się ukryć, że obecnie nazwisko Durczok nie kojarzy się najlepiej. W związku z tym jego była żona postanowiła z niego zrezygnować. Powróciła do swojego nazwiska panieńskiego. Podobnie postąpił również ich syn, który nazywa się Kamil Dufek-Durczok. Była żona dziennikarza przyznała, że w trudnych chwilach zawsze mogła liczyć na swoją mamę. To właśnie dzięki niej udało jej się przetrwać rozstanie z mężem i afery z nim związane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Twój organizm wysyła Ci jasny sygnał ostrzegawczy
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją
  3. Wykryto duże ognisko zakażeń w polskim mieście. Sanepid ostrzega, może być jeszcze gorzej
  4. Media obiegły kontrowersyjne słowa Benedykta XVI. Franciszek się wścieknie?
  5. Wyszło na jaw, dlaczego żona Hołowni nie chodzi do kościoła. Chodzi o jej wiarę
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News