Kamil Bednarek zmienił się nie do poznania! Zaskakująca przemiana

Kamil Bednarek zmienił się nie do poznania! Zaskakująca przemiana

Kamil Bednarek chyba uznaje teorię "nowy rok, nowy ja". W 2019 roku pożegnał się ze starą fryzurą, która miał na sobie prawie dekadę i była jego znakiem rozpoznawalnym. Ciekawe, co na to jego wierni fani?

Kamil Bednarek wykorzystał swoją szansę. Dziewięć lat temu wziął udział w programie "Mam Talent", zdobywając drugie miejsce. Od tego czasu jego piosenki są najwyżej notowane na listach przebojów. Bednarek razem z Igorem Herbutem w środę pojawili się w porannym programie "Dzień dobry TVN", gdzie promowali wspólny singiel „Spragniony”. Jednak u widzów nie to wzbudziło sensację, a metamorfoza Bednarka. 27-latek postanowił w nowym roku ściąć dredy. Już podczas programu "Mam Talent" miał na głowie tę samą fryzurę, która towarzyszyła mu nieprzerwanie prawie dekadę.

Kamil Bednarek przeszedł niemałą metamorfozę

Piosenkarz z długich dredów przeszedł na krótkie, postawione na żel włosy. Nową fryzurę można zobaczyć na jego profilu instagramowym, gdzie opublikował zdjęcia z promocji singla. - Promocji singla ciąg dalszy‼️ #spragniony wybrzmiał w tv dzisiaj, jeszcze przed południem. Mam wielką nadzieje, że zagości w Waszej głowie dłuższą chwile - czytamy w opisie. Pod zdjęciem można przeczytać reakcję fanów. - "Tak się stresowałeś występem, że aż Ci dredy wypadły?", "Zabawne jest to, że większe zainteresowanie budzi brak dredów u Ciebie niż sam utwór, nasza interpretacja, czy myśl", "Bez dredów też super", "Dziś zauważyłam w tv, że nie masz dredów. Szkoda, mam nadzieję że do nich jeszcze wrócisz" - czytamy w komentarzach. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:  Kamil Bednarek głównie znany jest z programu "Mam Talent", jednak już wcześniej próbował swoich sił w zawodzie. Założył z przyjaciółmi zespół Star Guard Muffin. Następnie w 2011 roku piosenkarz wyjechał na Jamajkę, gdzie nagrał minialbum zatytułowany Jamaican Trip. Gwiazda jeszcze tego samego roku przeszła zabieg wycięcia polipa, umiejscowionego na strunie głosowej. Rok później wziął udział w "Bitwie na głosy", w którym doprowadził do finału swoją grupę z Brzegu. Pierwszy jego album studyjny zatytułowany "Jestem" ukazał się w 2012 roku. Trzy lata później wydał płytę "Oddycham", która osiągnęła status platynowej. Z kolei w 2017 roku wydał album "Talizaman" - osiągając status złotej płyty. ZOBACZ TAKŻE W PIKIO.PL
  1. Gwiazdor ma kłopoty! „Czuję się nękany i prześladowany”
  2. Wielka wtopa w „Jeden z dziesięciu”! Dopiero teraz została ujawniona
  3. Tego o słynnej księżnej nie wiedzieliście. Prawda jest porażająca
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News