Słynną 24-latkę przeszywa promieniujący ból, ma zdrętwiałe ręce i nogi. Są doniesienia od Kamila Bednarka

Słynną 24-latkę przeszywa promieniujący ból, ma zdrętwiałe ręce i nogi. Są doniesienia od Kamila Bednarka Źródło: Instagram/Kamil Bednarek

Kamil Bednarek mocno zaangażował się w sprawę słynnej 24-latki. Młoda kobieta zmaga się z potworną chorobą, która skutecznie utrudnia jej życie. Dziewczyna odczuwa promieniujący ból oraz zdrętwienie kończyn i by pozbyć się bolesnych dolegliwości potrzebna jest operacja w Nowym Jorku. Koszt skomplikowanego zabiegu wynosi 5 milionów złotych.

Kamil Bednarek często angażuje się w akcje charytatywne. Wokalista i tym razem nie mógł przejść obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia. 24-letnia wokalistka potrzebuje aż 5 milionów złotych na poważną operację kręgosłupa. Popularny piosenkarz postanowił włączyć się w zbiórkę pieniędzy i wystawił na licytację cenną rzecz.

Kamil Bednarek chce przekazać pieniądze z licytacji chorej wokalistce

O Mai Kapłon usłyszała cała Polska, gdy piosenkarka wzięła udział w programie "The Voice of Poland". Dziewczyna doszła do finału talent show i zyskała sławę oraz rzeszę fanów. Niestety już wtedy było wiadomo, że młoda kobieta zmaga się z poważnym schorzeniem kręgosłupa. Jedyną szansą na normalne funkcjonowanie jest droga operacja w Nowym Jorku. Gdy Kamil Bednarek poznał historię dziewczyny, postanowił wystawić na licytację jedną z cenniejszych rzeczy. Po zakończeniu aukcji gwiazdor chce przekazać zebrane pieniądze właśnie dla Mai Kapłon.

Maja Kapłon podziękowała internautom za pomoc

Wokalistka od urodzenia zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na skoliozę. Chociaż przeszła już kilkanaście operacji to jednak w ostatnich miesiącach stan 24-latki bardzo się pogorszył. Uczestniczka programu "The Voice of Poland" jest zmuszona poddać się drogiemu zabiegowi stabilizacji i resekcji kręgosłupa. Wielbiciele artystki zaczęli wpłacać datki na ten cel. Ostatnio Maja Kapłon podziękowała swoim fanom, którzy włączyli się w zbiórkę pieniędzy na jej operację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei Kamil Bednarek postanowił oddać swoją kurtkę z autografami jurorów programu "The Voice of Poland" na licytację, a pieniądze ze zbiórki przekaże na konto Mai Kapłon. Aukcja trwa do piątku 29 listopada i na ten moment cena ubrania wokalisty wynosi 8200 złotych. Wokalista podziękował wszystkim, którzy już włączyli się w tę akcję i ma nadzieję, że kwota jeszcze wzrośnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Kochani! Mam przyjemność wystawić na licytację kurtkę dla Mai Kapłon. Kurtka z autografami trenerów wszystkich dziesięciu edycji programu "The Voice of Poland". Dziękuję Produkcji The Voice of Poland za żarliwą pomoc w zdobyciu autografów [...] Pieniążki za kurtkę zostaną przekazane Mai, która zbiera na kosztowną operację. Dziękuję za otwarte serducha - napisał Kamil Bednarek na swoim Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć OGROMNE problemy

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News