Skandale i straszne przeżycia Kaliny Jędrusik. Umarła przez kota, grała kochankę Kobuszewskiego, straciła dziecko, wiele nieznanych faktów

Skandale i straszne przeżycia Kaliny Jędrusik. Umarła przez kota, grała kochankę Kobuszewskiego, straciła dziecko, wiele nieznanych faktów Źródło: youtube/ Kalina Jędrusik

Kalina Jędrusik była barwną postacią w polskim show-biznesie. Ukochana gwiazda milionów Polaków skrywała wiele sekretów odnośnie swojego życia prywatnego, dziś nieznane fakty ujrzały światło dzienne.

Kalina Jędrusik przez całe życie nazywana była polską Marilyn Monroe, gdyż emanowała kobiecością i seksapilem tak samo jak zagraniczna aktorka. Całe życie Jędrusik poświęcone było graniu i śpiewaniu, ale koszt, jaki przez to poniosła, jest niewyobrażalny. Właśnie pojawiły się nieznane fakty dotyczące jej życia prywatnego, a fani w całym kraju są przerażeni doniesieniami dotyczącymi ulubionej gwiazdy. 

Gwiazda PRL - Kalina Jędrusik

PRL był ciężkim okresem dla gwiazdy pokroju Jędrusik. Stylizowana na seksbombę, nie mogła liczyć na poważne i pierwszoplanowe role. Patrząc po latach na jej karierę, można dojść do wniosku, że seksapil i wdzięk nie były jej sprzymierzeńcem. 

Kalina Jędrusik grała w wielu sztukach teatralnych, występowała w sztukach telewizyjnych, śpiewała w Kabarecie Starszych Panów, co przyniosło jej popularność, ale w żadnym stopniu nie przyniosło jej ciekawszych ról kinowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O 16 lat starszy Stanisław Dygat, pierwszy mąż Kaliny, wykreował ją na odpowiednik MM. To za jego przyczyną zrobiło się o Jędrusik głośno. Para wzięła ślub w 1955 roku i od tego czasu ich związek dostarczał Polakom codziennych skandali. Nie było w PRL pary, która aż w takim stopniu szokowała opinię publiczną. 

- Przeżyłam kilka szalonych romansów, niedużo. No, kiedyś policzyłam - pięć. To wcale nie jest dużo na całe życie. Nie umiałam ich ukryć - żer dla legendy. I jeżeli ktoś "życzliwy" opowiedział mężowi o mojej nowej fascynacji innym mężczyzną, on mawiał swoim cudownym wolterowskim "r": "Gdyby ona była panienką na poczcie przyklejającą znaczki, to być może nie byłyby jej potrzebne takie fascynacje. Kalina jest wielką aktorką i potrzebne jej są niezwykłe, cudowne momenty" - opowiadała Kalina Jędrusik.

Kalina Jędrusik pełna sekretów

Gwiazda miała problem z alkoholem. Gdy piła, wychodziła z niej zupełnie inna osoba. Zaczynała przeklinać, dosadnie przedstawiała swój punkt widzenia. 

Za czasów grania w Teatrze Wybrzeże Kalina Jędrusik zaszła w ciążę. Niestety dziecko nie przeżyło porodu, a na skutek problemów zdrowotnych związanych z jego narodzinami, Kalina Jędrusik już nigdy nie mogła zajść w ciążę.

Przy okazji występu w "Ewa chce spać", zagrała kochankę Jana Kobuszewskiego. Ten występ miał być przełomem w jej karierze, jednak Jędrusik nie otrzymała głównej roli i musiała pocieszyć się swoim występem u boku gwiazdora. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Kalina Jędrusik zmarła w wyniku ataku astmy. Niestety pomimo uczulenia na kocią sierść, nie pozbyła się z mieszkania swoich ukochanych zwierzaków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości
  4. Nagły niesłychany dramat. Syn b. prezydenta Niemiec zadźgany na oczach tłumu
  5. Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna

źródło: Rzeczpospolita

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News