Kalifornia: Zamach na siedzibę YouTube

Kalifornia: Zamach na siedzibę YouTube

Kalifornia stała się świadkiem przerażających zdarzeń. To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili! Jak podają światowe media tj. BBC, ma miejsce właśnie atak w siedzibie YouTube w stanie Kalifornia.

Z dotychczasowych doniesień jakie pojawiają się w rozgorzałym chaosie informacyjnym wynika, że w okolicach lub w samej siedzibie giganta internetowego YouTube w San Bruno (Kalifornia) doszło do ataku z użyciem broni maszynowej. Media informują o kilku osobach, które zostały postrzelone.

Kalifornia: Atak na siedzibę YouTube

Na miejscu znajduje się mnóstwo służb antyterrorystycznych, policji i karetek pogotowia. Aktualnie odbywa się również masowa ewakuacja pracowników międzynarodowego giganta. Służby potwierdzają, że na miejscu znajduje się uzbrojony napastnik, jednak nie udzielają więcej informacji. Nie wiadomo czy ktoś został ranny, czy są ofiary śmiertelne czy jakimi motywami kieruje się napastnik. Służby apelują do wszystkich przebywających w okolicy, by nie zbliżali się do siedziby YouTube, oraz oddalili się najdalej jak to możliwe. AKTUALIZACJA: Telewizja ABC7 poinformowała, że zamachowcem jest kobieta. Jej aparycję cechować mają biała skóra i założona na głowę chusta. Według telewizji kilka osób straciło życie w zamachu. Na Twitterze z kolei pojawiają się informacje o 10 osobach postrzelonych. Nie wiadomo jak wiele z nich mogło stracić życie. Wkrótce więcej informacji.  ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co się dzieje? Lotniska w Polsce i Europie sparaliżowane
  2. Pijany kierowca zabił 4 osoby. Uniknie więzienia bo jest bogaty
  3. Rosjanie i Niemcy zrobili film o obozie śmierci. Grają w nim Polacy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News