Kalczyńska zakpiła z premiera. Internauci chyba jej nie zrozumieli

Kalczyńska zakpiła z premiera. Internauci chyba jej nie zrozumieli

Najnowszy wpis na Twitterze Anny Kalczyńskiej wywołał niemałe kontrowersje wśród internautów. Wielu z nich nie zrozumiało jednak niestety ironicznego tonu, którym posłużyła się dziennikarka.

Nagranie, na którym premier Mateusz Morawiecki oficjalnie komentuje pomysł wprowadzenia nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, wywołało niemałe kontrowersje. ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz rozpoczął zemstę! Błaszczak musiał zmienić adres Stało się tak zarówno przez tłumaczenie Google, w którym pojawiły się słowa o "polskich obozach koncentracyjnych", jak i z winy poważnej wpadki samego szefa rządu. Polityk stwierdził bowiem, iż "obóz Mauthausen-Gusen służy jako przykład. Wraz z Katyniem był miejscem niemieckiego masowego mordu polskich intelektualistów".

Dziennikarka zaskoczyła internautów

Głośną sytuację postanowiła więc skomentować na Twitterze Anna Kalczyńska. Nie wszyscy fani zrozumieli jednak jej ironiczny ton, przez co niektóre ich odpowiedzi naprawdę mogą zaskakiwać. ZOBACZ TAKŻE: Koniec wątpliwości! Jest ostateczna decyzja ws. wejścia ustawy o IPN - Po dzisiejszym wykładzie PMM do dziennikarzy można tylko dziękować Opatrzności, ze dobra zmiana właśnie teraz postawiła na czele rządu historyka z dobrym angielskim - stwierdziła w poście dziennikarka.

Kalczyńska nie została zrozumiana

Treść wpisu bardzo szybko sprowokowała liczne odpowiedzi internautów. Wielu z nich nie zrozumiało ironii i zaznaczało, że to wcale nie "Opatrzność", a Kalczyńska powinna podziękować Jarosławowi Kaczyńskiemu i przeprosić go za wcześniejszą krytykę. ZOBACZ TAKŻE: Izrael oszalał! Wszystkim dzieciom pokazują „Małpę Jezusa-nazistę” Inni twierdzili za to, że Kalczyńska niepotrzebnie próbuje przypisać premierowi winę za szokujące tłumaczenie stworzone przez Google. Sama prezenterka nie odniosła się już do wpisu, pozostawiając go jako niemałe pole do popisu dla komentujących internautów. Anna Kalczyńska Fot. Twitter/Anna Kalczyńska ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński dostanie zawału. Nie uwierzycie, jaki kraj poparł ustawę o IPN Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News