Niektórzy prawicowi publicyści twierdzą, że partia Razem, o której zrobiło się bardzo głośno po ostatnich wyborach parlamentarnych za sprawą Adriana Zandberga, jest zasilana głownie przez hipsterów. Jeden z członków tej frakcji postanowił wyprowadzić z błędu publicystów w dość ekwilibrystyczny sposób.

Kajetan Czapla, jeden z członków partii Razem, użył profesjonalnego sprzętu, aby wejść na drzewo, z którego wygłosił oświadczenie w sprawie – według niego – nieprawdziwej informacji, z której wynika, że politycy partii Razem są hipsterami.

Członek partii zabrał ze sobą piłę. Po dostaniu się na sam szczyt drzewa uruchomił urządzenie i ściął kawałek drzewa oświadczając: ”Z tego miejsca chciałbym pozdrowić prawicowych publicystów, którzy myślą, że partia Razem to banda hipsterów…”.

https://www.youtube.com/watch?v=0ttFLp3pK2s

Przypomnijmy, że członkowie partii Razem protestowali przez kilka dni przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie na gmachu budynku wyświetlili hologram z napisem: Czas na publikację! Była to reakcja na nieopublikowanie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego przez partię rządzącą.

Zobacz również