Kaja Godek skandalicznie o nauce o mowie nienawiści: "To homopropaganda!"

Kaja Godek skandalicznie o nauce o mowie nienawiści: "To homopropaganda!" Źródło: facebook.com/Jacek Fogiel

Kaja Godek, jest jedną z największych i najbardziej znanych antyaborcjonistek III RP. Nie spodobały się jej działania Rafała Trzaskowskiego, który podjął walkę z mową nienawiści. Zarzuciła mu indoktrynowanie dzieci. 

Kaja Godek to osobistość pełna kontrowersji. Większość Polaków nie poznałaby tej kobiety na ulicy, ale głośno jest o niej za każdym razem, kiedy wraca temat aborcji. Jest jedną z najbardziej znanych aktywistek pro-life i teraz znowu wypowiedziała się na ten temat.

Kaja Godek mówi o homopropagandzie

W ostatniej rozmowie z Telewizją Trwam, wypowiedziała się, co sądzi o pomyśle Rafała Trzaskowskiego. Przypomnijmy, prezydent Warszawy zarządził, aby przed feriami we wszystkich szkołach przeprowadzić zajęcia dotyczące mowy nienawiści. W jego ślady ruszył również Wrocław i wiele innych placówek w całym kraju. Taki pomysł pojawił się zaraz po śmierci Pawła Adamowicza. Wielu ekspertów uważa, że do całej tragedii doszło właśnie za sprawą mowy nienawiści, która jest wszechobecna w przestrzeni publicznej i Internecie. Kaja Godek w Telewizji Trwam na ten temat powiedziała: - Przeprowadzanie takich szkoleń w Warszawie to jest po prostu indoktrynowanie dzieci - mówiła aktywistka.

Rafał Trzaskowski nie ma takich kompetencji

W rozmowie dodała także, że prezydent Rafał Trzaskowski wprowadza te dodatkowe zajęcia pod płaszczykiem indoktrynacji i... homopropagandy. Publicznie się z tym nie zgadza, by dzieci w szkołach były narażone na treści, które nie są zgodne z jej światopoglądem. Zwraca również uwagę na to, iż coś takiego nie leży w kompetencjach prezydenta miasta. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Osobnym pytaniem jest to, dlaczego prezydent Warszawy zarządza jakieś lekcję w szkołach, przecież to jest w geście kuratorium, przecież to powinno przejść przez całą procedurę jakby wprowadzania zewnętrznej organizacji do szkoły. Powinna się zgodzić rada rodziców, powinna wiedzieć dyrekcja, jaki jest program tych szkoleń. Niczego takiego nie wiadomo. Jest jakieś odgórne zarządzenie. Jeżeli takie lekcje odbywałyby się w szkole, ja bym zabrała dziecko ze szkoły - powiedziała Godek. Wiele osób w komentarzach się z nią nie zgadza. Internauci uważają, że jest to ponowne dzielenie Polaków i to jeszcze w obliczu straszliwej tragedii, jaka miała miejsce w Gdańsku podczas finału WOŚP. Godek zapowiedziała również, że w poniedziałek przed ratuszem w Warszawie będzie odbywać się protest osób, które tak samo, jak ona sprzeciwiają się temu, co robi Trzaskowski.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przeszukali mieszkanie Stefana W. Przerażający widok
  2. Kolejny gorący apel do Jurka Owsiaka. Polacy błagają, to może się udać!
  3. Ksiądz napisał do rzeczniczki PiS. „Wzywam do pokuty i nawrócenia”
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News