Kaja Godek nawet już nie udaje, że przejmuje się nauką. "Nie ma czegoś takiego jak orientacja"

Kaja Godek nawet już nie udaje, że przejmuje się nauką. "Nie ma czegoś takiego jak orientacja" Źródło: screen/YouTube/Telewizja Republika

Kaja Godek jest słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Jej opinie niejednokrotnie wywoływały oburzenie. Tym razem nie było inaczej. Działaczka stwierdziła, że nie istnieje coś takiego, jak orientacja.

Kaja Godek słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Działaczka konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy często wypowiada się na temat aborcji i otwarcie krytykuje środowisko LGBT. Ostatnio zabrała również głos w sprawie pedofilii w Kościele. Jej stanowisko zaskoczyło wiele osób.

Jak twierdzi Kaja Godek, zjawisko pedofilii jest ściśle związane z homoseksualizmem. Zdaniem słynnej działaczki pro-life osoby o orientacji homoseksualnej są potencjalnymi pedofilami. Ostatnia wypowiedź wywołała ogromną burzę. Kontrowersyjna aktywistka stwierdziła, że homoseksualiści chcą adoptować dzieci po to, aby wykorzystywać je seksualnie.

Kaja Godek: "Nie ma czegoś takiego jak orientacja, jest dewiacja"

W jednym z ostatnich wywiadów Kaja Godek poszła krok dalej. Stanęła w obronie dzieci krzywdzonych przez księży i przedstawiła swój pomysł na wyeliminowanie problemu pedofilii w Kościele. Jej zdaniem powodem narastania tego zjawiska są geje, których nie należy dopuszczać do święceń kapłańskich. 

Działaczka udowodniła, że można przeciwstawić się najpopularniejszym badaniom naukowym. Powiedziała wyraźnie, że jej zdaniem nie ma czegoś takiego jak orientacja, a jest jedynie dewiacja. Jest to równoznaczne z tym, że Kaja Godek uważa osoby ze środowiska LGBT za dewiantów, którzy są potencjalnymi pedofilami i oprawcami dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Homoadopcja to siedlisko patologii". Godek nie przejmuje się nauką

Kaja Godek nie żałuje swoich wypowiedzi i nie zamierza ich tonować. Powołuje się na badania instytucji, które nie reprezentują oficjalnych naukowych nurtów. Jej poglądy są bardzo skrajne i znacznie odbiegają od oficjalnego stanowiska naukowców:

- Homoadopcja to siedlisko patologii. Homoseksualizm jest podłożem do rozwijania się pedofilii. Nie ma czegoś takiego jak orientacja, jest norma i dewiacja. Film Sekielskiego to potwierdza, że trzeba gejów, lesbijki i innych zboczeńców odsunąć od dzieci - komentowała kontrowersyjna działaczka pro life. 

Utożsamianie orientacji z dewiacją seksualną spotkało się z wielkim oburzeniem. To kolejna wypowiedź Kai Godek, która wywołała kontrowersje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł