Godek znów popisuje się obrzydliwym chamstwem. "Homo to zboczenie i wstęp do pedofilii"

Godek znów popisuje się obrzydliwym chamstwem. "Homo to zboczenie i wstęp do pedofilii" Źródło: youtube/Telewizja Republika

Kaja Godek po raz kolejny rozpętała medialną burzę. Tym razem poszło o jej wpis na Twitterze, który wyraźnie oburzył internautów. Aktywistka pro-life zaatakowała w nim środowiska LGBT.

Kaja Godek w ostatnim czasie nie ma wielu powodów do radości. Działaczce Konfederacji nie udało się wejść do europarlamentu, razem z ugrupowaniem, z którym startowała. Pozostała jej jedynie dalsza działalność aktywistyczna, która objawia się m.in. w częstych opiniotwórczych wpisach na twitterze. Tym razem przesadziła.

Kaja Godek atakuje LGBT w dniu Warszawskiej parady równości. Kontrowersyjna wypowiedź aktywistki

Kilka godzin temu, Kaja Godek zamieściła na twitterze następujący wpis:

 - Z okazji Parady Równości kilka oczywistości, żebyśmy nie dali się zwariować: Homo to zboczenie, homo to wstęp do pedofilii, płcie są dwie i są to cechy biologiczne wrodzone i niezmienne. W Polsce każdy może wziąć ślub z kimś płci przeciwnej - mamy równość - napisała, a swoją opinię opatrzyła hasztagiem "Stop Dewiacji".

Ostry wpis aktywistki poruszył internautów, którzy zaczęli polemizować z opinią wygłoszoną przez Kaję Godek. Jej tweet w ciągu 3 godzin zebrał ponad 350 polubień.

- Proszę o doinformowanie się, a dopiero później głoszenie tego w internecie, pedofilia jest zła, ponieważ występują w niej dzieci, które są nieświadome tych czynów, są krzywdzone, a kontakty homoseksualne zawierają osoby świadome i zgadzające się na to co robią - napisała jedna z internautek.

Wpis Godek obiega internet, niektóre osoby z prawicowej strony sporu również potępiają jej wpis

Jak się okazało, wpis aktywistki wywołał reakcje nie tylko osób o poglądach lewicowych. Do jej opinii odniosło się także kilka osób bliższych jej stronie politycznej, ale o mniej radykalnym odchyleniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jestem za tradycyjnymi wartościami i rodziną, ogólnie poglądy konserwatywne, ale trochę już zaczyna to być przesadzone. [...] Nie każda osoba homoseksualna popiera LGBT, znam kilka takich osób. [...] Mówiąc, że ich orientacja jest wstępem do pedofilii, to jest krzywdzące. Statystyki są takie, że część tych osób może niby być, aczkolwiek to nie reguła - napisał jeden z użytkowników twittera.

Parada równości w Warszawie, która wyjątkowo obruszyła Kaję Godek, ruszyła dziś o godzinie 15:00. Manifestacja ma biec m.in. przez ulicę Świętokrzyską, Marszałkowską czy Alejami Jerozolimskimi. Skończyć ma się pod Pałacem Kultury i Nauki.

Źródło: Twitter

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu