Bosak odniósł się do ohydnej wypowiedzi Kai Godek. "Geje sami nie wiedzą, po co chcą mieć dzieci"

Bosak odniósł się do ohydnej wypowiedzi Kai Godek. "Geje sami nie wiedzą, po co chcą mieć dzieci" Źródło: YouTube - Media Narodowe

Kaja Godek słynie z wypowiedzi, które nie podobają się bardzo wielu ludziom. Kontrowersyjna kandydatka najczęściej wypowiada się o homoseksualistach lub aborcji. Do jej słów odniósł się tym razem inny polityk prawicy.

Kaja Godek w ostatnim czasie zdecydowała się na haniebne słowa na temat osób homoseksualnych. Kandydatka w nadchodzących wielkimi krokami wyborach do Parlamentu Europejskiego słynie z ostrych słów kierowanych w stronę zwolenników aborcji oraz LGBT, jednak zdaniem wielu tym razem kobieta przekroczyła wszelkie granice. Na temat jej przemówienia wypowiedział się Krzysztof Bosak.

Polityk Konfederacji również zaskoczył wiele osób swoimi słowami. Niektórzy myśleli, że wobec zbyt ostrej krytyki homoseksualistów przez Godek tym razem Krzysztof Bosak spróbuje nieco stonować negatywne wypowiedzi, jednak stało się zupełnie inaczej. Mężczyzna postanowił wesprzeć swoją koleżankę z list wyborczych i wypowiedział się w identycznym tonie. On również spotkał się z krytyką. 

Kaja Godek zszokowała wszystkich swoją wypowiedzią

Kaja Godek miała w niedzielę stwierdzić, że "geje chcą adoptować dzieci, bo chcą je molestować i gwałcić". U tysięcy Polaków jej słowa wywołały gigantyczne oburzenie, część z nich nie potrafiła uwierzyć, że poważna osoba chcąca kandydować do Parlamentu Europejskiego decyduje się na wypowiedź, która z pewnością wywoła wielki skandal. Szansę na wytłumaczenie tych słów otrzymał w jednym z programów Krzysztof Bosak.

- Faktem jest korelacja pomiędzy występowaniem zjawisk nadużyć seksualnych, czy wręcz przestępstw pedofilskich a występowaniem u sprawców homoseksualizmu. To nie jest relacja 1:1, ale wszystkie statystyki to potwierdzają - powiedział polityk w Polsat News.

Kaja Godek wywołała ogromny skandal poprzez swoje słowa

- Moim zdaniem geje sami nie wiedzą, po co chcą mieć dzieci (...) Fakty są takie, że nadużycia wśród osób o tendencjach homoseksualnych występują po prostu statystycznie kilka razy częściej. To nie znaczy, że każdy homoseksualista ma skłonności pedofilskie czy jest potencjalnym kryminalistą. Myślę też, że nie o to chodziło Kai Godek - dodał po chwili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda na to, że polityk prawicy nie ma zamiaru wstydzić się za słowa koleżanki z partii, lecz stwierdził, że wesprze ją swoimi słowami i sprawi, że jej wypowiedź zostanie zrozumiana przez większą liczbę osób. Póki co trudno jest jednak powiedzieć, czy udało mu się osiągnąć zamierzany cel.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktorka kultowego serialu TVP przeżyła prawdziwe piekło! Okropna choroba zabrała jej radość życia. "Ból był koszmarem"
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News