Oburzające porównanie Godek. Twierdzi, że "homoseksualizm jest jak narkomania"

Oburzające porównanie Godek. Twierdzi, że "homoseksualizm jest jak narkomania" Źródło: screen/Youtube.com/tvrepublika

Kaja Godek znowu szokuje. Działaczka środowisk pro-life, a także niedoszła posłanka europejska z list Konfederacji powiedziała po raz kolejny, co myśli o środowiskach LGBT. Tym razem działaczka porównywała mniejszości seksualne do uzależnień. Czy mowa nienawiści, która jest głównym narzędziem argumentacyjnym działaczki prawicy, kiedyś się skończy?

Kaja Godek znów wzbudza kontrowersje. Działaczka pro-life, której słowa o aborcji, liberalnym stylu życia i homoseksualizmie były długo komentowane przez polskich obserwatorów politycznych, tym razem poruszyła popularny temat mniejszości seksualnych i środowisk LGBT. Polityk znana z wypowiedzi wzbudzających emocje nie mogła się powstrzymać przed ostrymi opiniami i porównała osoby homo do zmagających się z uzależnieniem narkomanów.

Kaja Godek o LGBT, "Homoseksualizm jest jak narkomania".

Kontrowersyjne porównanie do osób uzależnionych od środków padło po tym, jak jedna z internautek zapytała Kaję Godek, co by zrobiła, gdyby jej dziecko było homoseksualistą. Odpowiedź przedstawicielki prawicy jest przerażająca i pokazuje, jaką nienawiścią kobieta darzy przedstawicieli LGBT.

- Co to za pytanie, co zrobisz, jak Twoje dziecko zostanie gejem? A co zrobisz, jak zostanie alkoholikiem, narkomanem, przestępcą? Zło jest złem, także, jeśli jest udziałem osoby bliskiej. Przed złem trzeba dziecko chronić i nigdy nie mówić, że jest dobrem. Nikt nie potrafi odpowiedzieć, który gen/chromosom/jakakolwiek cząstka biologiczna odpowiada za bycie gejem. I bańka pęka - napisała Kaja Godek na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:


Wypowiedź Godek spotkała się z oburzeń. Komentował Robert Biedroń

Kontrowersyjna działaczka i polityk nie musiała długo czekać na odpowiedź ze strony internautów, w tym znamienitych przedstawicieli polskiej sceny politycznej. Swój głos w sprawie wypowiedzi Godek zabrał, chociażby prezes ugrupowania "Wiosna" - Robert Biedroń. Znany ze swojej homoseksualnej orientacji były prezydent Słupska powiedział, że miłość do dziecka powinna być niezależna od tego, kim jest i chronić przed nienawiścią, tak bardzo propagowaną przez przedstawicielkę prawicy.

- Co zrobisz, jak Twoje dziecko będzie gejem? A co zrobisz, jak będzie blondynem, brunetem, rude? Miłość jest miłością, niezależnie kogo dotyczy. Przed nienawiścią trzeba dziecko chronić i nigdy nie mówić, że jest dobrem. - skomentował wpis Kai Godek Biedroń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała! 
  3. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
  4. Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie
  5. Nie żyje 50 dzieci, tragedia za granicą. Zjadły popularny owoc
  6. Wodzianka Wojewódzkiego wiedziała, że wywoła skandal, ale musiała przerwać milczenie. Bita i upokarzana w domu, 4 razy przeszła próbę samobójczą  

Źródło: Polityczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News